М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pawlomogischoxigx1
pawlomogischoxigx1
18.08.2020 01:06 •  Биология

Верными являются следующие утверждения: 1. папоротниковидные, хвощевидные, и плауновидные растения относятся к высшим споровым растениям 2. все высшие растения относятся к числу семенных растений 3. у высших споровых растений имеются побег, лист и корень 4. у высших споровых растений имеются побег и главный корень 5. высшие споровые растения размножаются только вегетативно 6. высшие споровые растения могут размножаться вегетативно и спорами 13. самостоятельно дайте ответы на поставленные вопросы.

👇
Ответ:
sergeyblack11
sergeyblack11
18.08.2020
1)почему плауны, хвощи, и папоротники относят к высшим споровым растениям, 2)где они растут? 3)каково их строение? 4)какие растения-папоротники или мхи_имеют более сложное строение? докажите это. 5)каково значения плаунов, хвощей, и папоротников? 7)почему голосеменные получили такое название? 8)каковы основные признаки голосеменных растений? чем их строение отличается от строения папоротников? 9)какие голосеменные растения вы знаете? 10)сравните внешнее строение сосны и ели. в каких условиях растут сосны и ели? 11)почему в лесу нижние ветки у сосны отмирают, а у ели покрыты хвоей? 12)каково значение голосемянных растений? 1. они имеют ткани и органы 2. широко распространены северных лесов до тропиков 3. имеют придаточные корни, стебли (часто встречаются корневища - это подземный видоизмененный побег), листья (вайи у папоротников), хвощи и плауны это потомки древних вымерших огромных деревьев. 4.сложнее папоротники -- они имеют корни, стебли, листья, спорофит и гаметофит чередуются и растут как самостоятельные организмы, а у мхов спорофит паразитирует на гаметофите, нет корней есть ризоиды или и их нет. 5.плауны используют в медицине в качестве детской присыпки, в промышленности получают краски желтого и зеленого цвета. листья едят в виде салата в японии, в медицине из листьев готовя противоглистные препараты, выращивают для аквариумов, украшение домов, офисов. 7. семена лежат в шишках открыто (голо) отсюда и название голосеменные 8. более сложное строение древесины, имеют семена, при прорастании семян образуется главный корень растущий из зародыша семени, более устойчивые в почве, при оплодотворении не нужна вода. 9. сосна, ель, пихта, секвойя, кипарис, туя, вельвичия, эфедра, гинкго, гетум, можжевельник. 11.сосна светолюбивое растение, а ель теневыносливое 12.основная масса растений земного шара это хвойные, выделяют кислород, выделяют летучие фитонциды, питание для организмов, строительный материал, получают спирт, картон, скипидар и др.
4,8(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
таня1697
таня1697
18.08.2020
Живе каміння

Неймовірно! Як із цих двох маленьких камінців виростає така прекрасна сонячна квітка?! Виявляється, це зовсім не каміння, а товсті листки літопса. Так вражаюча рослина пристосувалась до спекотного клімату кам’янистих пустель Південної Африки, звідки вона родом. А ще батьківщиною квітки вважають Намібію, ПАР та Ботсвану.

Літопс

Виростає літопс до 5 см у висоту і ширину. Ти можеш милуватися жовтими і білими квітами заморського красеня прямісінько в себе на підвіконні, однак пам’ятай, що рослина любить сонце, тепло та вологу. У домашніх умовах літопс цвіте з серпня до листопада

Росянка

Тільки уяви собі, ця унікальна рослина їсть комах! Листя росянки виділяє крапельки клейкої речовини, що паралізує комаху і згодом «перетравлює» її. Як тільки жертва сяде на рослину, листок росянки згортається, повністю огортаючи комаху.

Шалений огірок

Таку незвичайну назву ця рослина отримала не даремне. Коли огірок повністю достигає, всередині виникає колосальний тиск (майже 6 атмосфер). Тож навіть найменший дотик здатен створити справжній «бум». Насіння разом зі слизом вилітає на відстань більше 12 метрів.

Шалений огірок

Шерсть тварини, що потривожить зарослі шаленого огірка, вмить обліплюється насінням огірка, яке згодом відпадає. Так рослина розповсюджується на далекі відстані.
4,5(91 оценок)
Ответ:
superviazovich
superviazovich
18.08.2020

Відповідь:

Міністерська Декларація про захист Чорного моря (Одеса, 1993) окреслює політичні рамки для впровадження Конвенції. Вона ґрунтується на Декларації Ріо і закликає до негайних, виважених і безперервних дій на всіх рівнях, спрямованих на захист та відтворення морського середовища і забезпечення сталого розвитку Чорного моря.

Одеська Декларація стала основою для Міжнародної програми управління довкіллям і захисту Чорного моря та розробки Стратегічного плану дій, який був підписаний у 1996 р.

Нині у рамках міжнародного співробітництва розробляються гармонізовані регіональні критерії якості довкілля, здійснюється координація національних програм зниження скидання небезпечних речовин і біогенів, впроваджується узгоджена система моніторингу морських вод. Чорноморське економічне співробітництво (ЧЕС), яке було започатковане в 1992 р. як процес комплексної багатосторонньої співпраці, зараз стало регіональною економічною організацією.

Україна брала участь в усіх робочих групах, включаючи групу з охорони довкілля. Ця група має справу, головним чином, з проблемами довкілля Чорного моря. На її останній нараді (Софія, 14-15 вересня 1998 р.) група ухвалила рішення щодо гармонізації систем моніторингу довкілля. ЧЕС підтримує створення Чорноморського екологічного фонду і впровадження спільної системи державного контролю портів регіону.

Україна є стороною Конвенції про запобігання забрудненню морського середовища з суден (MARPOL 73/78, а з 1999 р. - МКУБ), яка визначає Чорне і Азовське моря як "спеціальний регіон". Забруднення, що надходять у Чорне море із стоку Дунаю, визначають умови стану морського довкілля. Україна бере участь у Чорноморській і Дунайській екологічних програмах і робить активний внесок у зусилля з реалізації послідовного регіонального підходу.

Створена спільна Чорноморсько-Дунайська робоча група має на меті визначити необхідний ступінь зниження кількості біогенів для поліпшення морської екосистеми.

 

Пояснення:

4,8(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ