1. Водная, наземно-воздушная, почвенная и организменная.
2. Разреженная. Обилие света и кислорода. Гетерогенная в пространстве. Очень динамичная во времени.
3. В почвенном воздухе обитают беспозвоночные животные, такие как клещи, пауки, жуки, ногохвостки и дождевые черви. Они питаются остатками растений, грибницей и другими организмами. В почве обитают и позвоночные животные, одно из них — крот.
4. Большинство животных обитает в наземно-воздушной среде
5. В процессе эволюции у растений и животных выработался многочисленные сложные при позволяющие поддерживать водный баланс и обеспечивать экономное расходование воды. Эти при адаптации группируются в анатомо-морфологические, физиологические и поведенческие.
6. В водной среде часто не хватает кислорода
7. Для почвенной среды характерны бактерии и простейшие.
8. Рыбы
9. Позвоночные, насекомые, паукообразные, некоторые моллюски и очень редко черви и практически все высшие растения.
Відповідь:
Загальна характерисимка
Голонасінні — група насінних рослин, що характеризуються наявністю насіння і насінного зачатка, які лежать відкрито на лусочках шишок.
Корінь може проникати глибоко в ґрунт, надійно закріплюючи рослину. Стебло хвойних рослин потовщується за рахунок камбію, має добре розвинуту деревину, що складається здебільшого з мертвих клітин. У деревині розміщена велика кількість смоляних ходів, заповнених живицею. Усе це робить стовбури хвойних рослин дуже міцними.Досконаліша у хвойних і покривна тканина, яка добре захищає рослини від висихання. Провідна тканина представлена трахеїдами.
Листки у хвойних рослин також пристосувалися до існування в умовах нестачі вологи. Вони видозмінені в лусочки (хвою). Вона вузька, має малу площу поверхні, вкрита воском і тому дуже мало випаровує вологи. Це дає змогу хвойним рослинам не скидати листя на зиму. Лише у модрини хвоя опадає щорічно, а в інших хвойних рослин - раз на два, три або п'ять років. Така зміна листків майже не помітна, тому хвойні рослини називають вічнозеленими.
Середовище ыснування:
У світовій флорі представників Голонасінниз усього понад 700 видів. Як сучасні, так і вимерлі види голонасінних - переважно дерева та кущі. Трав'янистих форм немає.
Представники відділу Голонасінні можуть рости в горах, пустелях, у тропіках. Ці рослини поширені на земній кулі й наявні майже в усіх кліматичних зонах. Немає голонасінних лише в Антарктиді. Голонасінні становлять близько 90 % лісів на планеті. Деякі з них займають величезні простори північних районів, утворюючи тайгу.
При расщеплении 1 молекулы глюкозы выделяется 2600кДж и 36 молекул АТФ. 55% энергии остается а 45% энергии рассеивается в виде тепла. ответ 45% в виде тепла рассеивается. если в ответе есть больше процент то просто 45 умнож на 4 и всё!