М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
серья192837465
серья192837465
13.04.2021 02:37 •  Биология

Состав человека рассчитать сколько у него воды в организме и всё остальное например 70% это вода надо найти из чего или кого состоится ещё 30% что это 30% из чего мы состоим эти 30%? ? если 70 это вода! умаляю нужно : рост, вес, можете любой неважно можно какой угодно

👇
Ответ:
XASSA
XASSA
13.04.2021
Тело человека состоит в среднем на 70 % из воды, на 24 % из органических веществ, на 6 % — из неорганических (для разного возраста приводимые отношения меняются). Основными химическими элементами, формирующими органические вещества, являются углерод(~18 %), кислород (~65 %), водород (~10 %) и азот(~2 %), помимо этого, в состав органических веществ входят фосфор (~1 %) и сера (~0,25 %). В состав неорганических веществ тела человека входят 22 обязательных химических элемента — кальций, фосфор, кислород, натрий, магний, сера, бор, хлор, калий, ванадий, марганец, железо, кобальт, никель, медь, цинк, молибден, хром, кремний, йод, фтор, селен, золото.
4,8(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ARTMASS
ARTMASS
13.04.2021

Важливе значення має практичне значення риб у природі і житті людини. Риба є цінним продуктом харчування, а також джерелом вітамінів. В природі риба має важливе значення в регуляції чисельності водних безхребетних і сама є кормом для інших риб, деяких птахів та ссавців. Таким чином риба є важливою ланкою в ланцюгах живлення живих організмів.

Значення риб у житті людини дуже велике – загальний світовий вилов риби складає приблизно 50 млн. т. В світовому балансі тваринних білків значення харчової продукції, яка виробляється з риби, близьке до 22% і поступається лише м’ясним (43%) та молочним (35%) продуктам.

Головна цінність риби як продукту харчування полягає в білку. М’ясо риби не поступається по своїм якостям м’ясу крупної рогатої худоби. Білі риби засвоюються організмом людини з меншими енерговитратами і майже повністю засвоюються в шлунково- кишковому тракті. Крім того, з риби отримують жир, багатий на вітаміни, в особливості на вітамін Д, який є необхідним і дітям, і дорослим. Риба – це джерело вітамінів та мінеральних речовин: К, Na, P, Mg, S, Cl, Fе, I.

Рибу радять для дієтичного харчування гіпертонікам, хворим на атеросклероз, схильним до повноти, людям, в яких хворі шлунок та печінка. Особливо корисною є печінка тріски. Калорійність такої риби, як оселедець, не менша, ніж в куриних яєць. Рибу в жодному разі не можна вживати в сирому вигляді, оскільки можливо заразитися паразитичними черв’яками, тому рибу вживають у вареному, смаженому, копченому, соленому чи консервованому вигляді. З риби готується велика кількість різноманітних страв. Крім того, рибу використовують для виготовлення кормового борошна для годування худоби, а з відходів рибної промисловості виготовляють мінеральні добрива. Кожен рік з відходів рибної промисловості виготовляють 10млн. т. кормового борошна, яким удобрюють 50млн. га сільськогосподарських угідь.  

Існують види риб (наприклад, гамбузія, плотва), яких використовують в біологічному методі боротьби з личинками кровоссальних комах (наприклад, комарів), які розвиваються у водоймах.

Прісноводні риби, які харчуються рослинами, очищують водойми від зайвої рослинності, попереджуючі їх заболочування (товстолобик, білий та чорний амури).

Деякі риби, наприклад, лососеподібні, мають цінну шкіру, яка використовується для виготовлення промислових товарів.

Також досить важливе значення має спортивне риболовство, яке є одним з видів активного відпочинку на природі. Різноманітних декоративних риб тримають в акваріумах, а також у ставках. Давайте ми з вами переглянемо відео про риб, яких тримають у ставку.

Объяснение:

4,6(83 оценок)
Ответ:

1) Поджелудочная железа человека расположена в брюшной полости позади желудка, тесно примыкая к двенадцатиперстной кишке.

2) Протоки печени открываются в двенадцатиперстную кишку.

3) Желчь «готовит» жиры для их дальнейшего переваривания и всасывания. Смешиваясь с жиром пищи, размывает его до состояния эмульсии, при этом жир превращается в мельчайшие капли. В последующем жировая эмульсия обрабатывается ферментами, вырабатываемыми поджелудочной железой, которые расщепляют большие молекулы жира на мелкие структурные элементы. Эти элементы уже достаточно малы, чтобы клетки кишечника могли их поглотить и передать дальше - в кровь и лимфу.

4,6(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ