1)Среди них можно выделить царство бактерии и царство археи, или архебактерии. К эукариотам относятся три основных царства многоклеточных организмов -- царства животные, растения и грибы, — а также одноклеточные (например, амебы, инфузории и др.), которых объединяют в царство протисты, или простейшие.
2)Изменчивость живых систем приобретать новые признаки и свойства. Эти два свойства живого тесно взаимосвязаны и играют огромную роль в развитии жизни на Земле. Изменения в генетическом материале приводят к появлению у организмов новых признаков, их сочетания определяют степень при особи в конкретных условиях.
формуються з зародкових листків
- є клітини і міжклітинна речовини
- вивчає гістологія
- типи тканин: епітеліальні, м'язові,
нервові, сполучні
Тканини рослин:- утворюються з твірної тканин
(меристеми)
- міжклітинна речовина відсутня
- вивчає анатомія рослин
- типи тканин: твірні, покривні,
основні, механічні, провідні
У тварин і рослин є певні відмінності у формуванні й структурі тканин. У тварин різні типи тканин диференціюються у процесі індивідуального розвитку з зародкових листків: ентодерми, мезодерми і ектодерми. У рослин усі постійні тканини беруть початок від твірної тканини - меристеми. Важлива відмінність між тканинами тварин і рослин полягає у тому, що тваринні тканини мають міжклітинну речовину. Клітини рослин сполучаються між собою через отвори в їхніх оболонках за до цитоплазматичних містків. У вищих рослин і більшості багатоклітинних тварин тканини відрізняються значною структурно-функціональною різноманітністю і складністю своїх продуктів.
ответ:100 нуклеотидов