Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігаціїПерейти до пошуку
Почесна грамота Міністерства охорони здоров’я України
Emblem of the Ministry of Health of Ukraine.png
Країна Україна Україна
Тип відзнака
Вручає: Міністерство охорони здоров'я України
Статус вручається
Нагородження
Засновано: 14.05.2012
Нагороджені:
Черговість
Подяка Міністерства охорони здоров'я України та Почесна грамота Міністерства охорони здоров'я України — є відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства охорони здоров'я України, що встановлюються з метою заохочення та відзначення: особистих трудових досягнень у професійній діяльності, сумлінної праці, творчої ініціативи, особистої професійної майстерності, значного внеску у розвиток медичної та фармацевтичної науки, підготовки медичних та фармацевтичних кадрів, впровадження сучасних методів діагностики та лікування, активної санітарно-освітньої та профілактичної роботи, інших здобутків у сфері охорони здоров'я, санітарного та епідемічного благополуччя населення, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням, створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів, медичних імунобіологічних препаратів і медичних виробів, а також з нагоди загальнодержавних свят, галузевих професійних свят, ювілейних дат підприємств, установ, організацій.
Корень это один из вегетативных органов высших растений (кроме мхов) , служащий для прикрепления к субстрату, поглощения из него воды и питательных веществ.
Он выполняет несколько функций:
1. Укрепление растения в почве и удержание надземной части растения;
2. Поглощение воды и минеральных веществ;
3. Проведение веществ;
4. Может служить местом накопления питательных веществ;
5. Служит органом вегетативного размножения.
Слайд 3
Корни классифицируются на главные, придаточные и боковые.
Главный корень развивается из зачаточного корешка у зародыша. Боковые корни развиваются на главном. Они могут ветвиться, образуя вторые и последующие порядки боковых корней. Придаточные корни образуются не на главном и не на боковых корнях. Они образуются на стеблях и листьях.