ВРОДЖЕНА:
Коли настає холодна погода, жаби пірнають у водойму, закопують себе в мул і залишаються там до кінця зими. Хамелеон швидко змінює своє забарвлення залежно від того, який колір мають предмети навколо нього.
НАБУТА :
Собака «задоволено» крутить хвостом, коли бачить, як хазяїн відкриває пачку з кормом.
Самка метелика відкладає декілька тисяч яєць, намагаючись розмістити їх на тих рослинах, які будуть корисними для її нащадків.
Слоненя кидає на себе порох, повторюючи цю дію за старшими в табуні.
Власне хлор в організмі не утворюється. Він потрапляє туди з їжею, наприклад з кухонною сіллю (NaCl). Джерелом хлору, як елемента, є компоненти їжі, що вживається людиною, зокрема, споживана їм в якості смакової приправи кухонна сіль (NaCl). Внутрішньоклітинне середовище побудоване на водній основі. У воді відбувається дисоціація NaCl на Na+ і Cl-. Іони хлору транспортуються з клітин шлунка в його порожнину. Крім того, в зовнішніх мембранах покривних клітин шлунка працює воднево-калієвий насос, який доповнює виділяються аніони хлору (Cl-) катіонами водню (Н+). Там і утворюється соляна кислота (HCl). Організм намагається нейтралізувати ці кислоти максимально швидко, щоб вони не завдали опіків. Соляна кислота в шлунку має строгий рівень концентрації – вона становить 0,3-0,5 % (або 160 ммоль/л).Її склад настільки концентрований, що не будь в шлунковому соку і слизовій оболонці захисних речовин, вона б випалювала власний шлунок. Соляна кислота найбільш слабка з неорганічних кислот.
Объяснение:
1. Пыльцевое зерное покрыто споро-дермой, которая устойчива к механическим воздействиям
2. Пыльцевая трубка обеспечивает доставку мужских гамет к месту оплодотворения.
3. Семя образуется из семя- зачатка: из оплодотворенной яйцеклетки (зиготы) развивается зародыш, из триплоидной центральной клетки – эндосперм, из интегументов – семенная кожура