М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kyrylo13
Kyrylo13
22.07.2020 10:41 •  Биология

Молекулярная масса молекулы днк составляет 149730. из них 42435 приходится на долю гуаниловых нуклеотидов. найдите количество всех нуклеотидов в этой днк. определите длину этого фрагмента днк.​

👇
Ответ:
Абдусатор
Абдусатор
22.07.2020
Ответ: 149730-4243=107295 (ДНК)
4,6(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
iKatya16
iKatya16
22.07.2020

Это мочекаменная болезнь, характеризуется отложением и кристаллизацией растворенных веществ в частях почки: лоханке, трубах, иногда в полости почечных пирамидок.

Причины и факторы: гиподинамия (малоподвижный образ жизни), нарушения обмена веществ, излишнее потребление кальция, неправильное питание, нарушения строения почек, проблемы с мочеиспусканием: малое потребление воды и низкое ее выделение - факторы заболевания.

Причины боли чаще всего механические - камни тверды и остры, и при движениях, даже в обычном положении могут вызывать острую боль в пояснице.

4,4(21 оценок)
Ответ:
Levern
Levern
22.07.2020
Шкіра є зовнішнім покривом і бар’єром між організмом і навколишнім середовищем.

1. Захисна функція (захищає організм від шкідливих дій навколишнього середовища) механічних, хімічних, температурних і біологічних. Щільність рогового шару, жирова змазка його поверхні, еластичність його волокон сполучної тканини дерми, амортизуюча дія підшкірної жирової тканини захищає організм від механічних травм, від дії слабких кислот і лугів, роговий шар відносно стійкий до дії електричного струму. Завдяки здатності до самоочищення (фізіологічне злущування, кисла реакція), завдяки щільності рогового і блискучого шарів. Шкіра попереджує проникнення в організм мікробів. У випадку проникнення хвороботворних мікроорганізмів через пошкоджений епідерміс починають діяти антимікробні речовини, що містяться в шкірі, вони пригнічують дію мікробів; до вогнища пошкодження прямують лейкоцити, виникає запальна реакція, розвивається запалення.

Однією з важливих захисних функцій шкіри є підтримання температури тіла; захист організму від прохолодження і перегрівання: через шкіру виділяється 80 % тепла, що утворюється в організмі в основному завдяки випаровування поту з поверхні шкіри, інакше ця функція називається функцією теплорегуляції (терморегуляції).

2. Шкіра бере участь в водному, сольовому, вуглеводному, жировому, вітамінному обміні.

3. Функція газообміну – шкіра поглинає кисень і виділяє вуглекислий газ.

4. Рецепторна функція (шкіра містить велику кількість рецепторів, що сприймають різні подразнення з зовнішнього середовища).

5. “Депо” крові.

6. “Депо” енергетичних запасів (депо жиру).

7. Видільна функція.
4,5(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ