М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Tini2311
Tini2311
06.10.2021 18:44 •  Биология

Як класифікуют корені і пагони за місцем їхнього утворення

👇
Ответ:
Mew3200
Mew3200
06.10.2021

Є головні корені та головні пагони, бічні корені та бічні пагони, додаткові корені та додаткові пагони.

4,6(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
EkimovaVlada
EkimovaVlada
06.10.2021

Поведінка людини

Объяснение:

1.Поведінка людини — діяльність, що охоплює сукупність дій і вчинків людини у відповідь на вплив внутрішніх і зовнішніх чинників.

2.Павлов

3.Пояснювально-ілюстративне, проблемне, програмоване, комп'ютерне навчання.  

II рівень

1. в) емоційна

2. Це сукупність вчинків у повсякденному житті або певної ситуації.Образно кажучи, поведінка людини – це розповідь світу про те, що відбувається всередині.

3. Наприклад, частота дихання, серцебиття, активність мозку зниженні в нічний період.

III рівень

1. а

2. Внутрішнє гальмування (гальмівні умовні рефлекси) - це згашувальне, диференційоване, умовно-гальмівне, запізнювальне і слідове. Локалізується внутрішнє гальмування в корі головного мозку, хоча тимчасові зв'язки охоплюють і підкіркові структури. Сам механізм його виникнення полягає в тому, що підкріплення в кірковій проекції умовно-рефлекторної реакції спричиняє спряжене гальмування, яке відіграє оберігальну роль. Якщо підкріплення немає, то в кірковій проекції умовного подразника розвивається вичерпання, яке й стимулює внутрішнє гальмування (як охоронне). Воно виникає в центрі того самого умовного рефлексу. Основна умова його розвитку - відсутність підкріплення умовного подразника безумовним. Тобто воно розвивається за відсутності зворотної аферентації, яка підтверджує пристосовне значення даного умовного рефлексу. Це свідчить, що умовні подразники, які вже не викликають дану умовнорефлекторну діяльність, набули негативного гальмівного значення, спричиняючи внутрішнє гальмування.

3. в

IV рівень

1. Умовні рефлекси є пристосувальними реакціями організму, які визначаються умовами життя людини і дають можливість заздалегідь адаптуватись до нових умов. Вони мають попереджувальне сигнальне значення, оскільки організм починає реагувати цілеспрямовано до того, як почне діяти життєво важливий подразник. Тому умовні рефлекси забезпечують людині можливість заздалегідь оцінити небезпеку або корисність подразника, здійснювати цілеспрямовані дії та свідомо уникати помилок.

2. Людина розуміє що окрім неї є ще люди, ті, хто потребують ще більшоі до ціною свого життя рятує інших.

3. Означає пошук людиною свого внутрішнього світу як значущої цінності. Пізнавши самого себе, ти пізнаєш світ, тому що світ зовнішній є відображенням світу внутрішнього. Найважча з усіх доріг – це дорога до себе. Вона найдовша. Інколи не вистачає життя, щоб прийти до усвідомлення того, хто ти є.

4,7(84 оценок)
Ответ:
Sobaka20012001
Sobaka20012001
06.10.2021

Объяснение:

Большинству птиц строительным материалом для гнезда служат растения. Лесистая местность предоставляет самый широкий выбор - от больших палок до тоненьких веточек, корешков и полосок коры. Колибри используют лишайники. Азиатские славки, известные под названием портних, выбирают на одной ветке большие листья, сшивают их края и устраивают внутри гнездо. Певчая зонотрихия и боболинк, гнездящиеся на лугах или полях, используют культурные и сорные травы. Водоплавающие птицы - нырки, лысухи, поганки - собирают для гнезд водяные растения.

У голубей самец собирает строительный материал, а самка строит гнездо. У воронов материал собирают оба партнера, но строительством занимается исключительно самка. У дятлов и зимородков оба партнера выдалбливают дупло в дереве. Лебеди и хищные птицы также строят гнезда парами.

Веками птицы гнездятся среди людей. Считается традиционным, что аисты вьют гнезда на печных трубах. Стрижи предпочитают трубы углублениям в естественных объектах. Голуби давно освоили карнизы зданий. Совы обитают в амбарах и на колокольнях; ласточки - под мостами и крышами Домовый воробей называется так из-за места, где гнездится.

Скворечники дают приют птицам, гнездящимся в дуплах, в том числе сиалиям, поползням и даже некоторым уткам (каролинская утка часто пользуется ящиками)

4,6(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ