Мій улюблений герой - Чарлі Бакет. Коли я читав(ла) повість Чарлі та шоколадна фабрика, то одразу полюбив(ла) цього героя. Адже малий хлопчик мав чесноти і якості, які були далеко не у всіх. Чесний, розумний, щедрий, самовідданий - Чарлі є справді Людиною з великої літери. У повісті ми бачимо бідного, але люблячого і щедрого хлопця, який любить родину та вірить у дива. Він одразу вирішує, що зможе до своїм родичам, врятувати їх від голоду та смерті. Протягом всієї повісті ми бачимо, що хлопчик справді любить свою родину. Адже він відмовився від багатств, тільки щоб буди з родиною. Саме це і вразило мене.
Объяснение:
если обозначить с(m,n) - число сочетаний n из m, то есть
с(m,n) = m! /(n! *(m-
то общее число вариантов вынуть 5 билетов из 100 равно c(100,5)
при этом, если известно, что в этих 5 билетах ровно к выгрышных и (5 - к) невыгрышных, то число разных вариантов сильно сокращается, и равно числу вариантов вынуть к из 20, умножить на число вариантов выбрать 5 - к из 80 (а почему умножить? на каждый вариант из c(20, к) сочетаний первой группы приходится с(80, 5 - к)
поэтому вероятность попасть в благоприятный исход равна
с(20, к)*с(80, 5 - к)/c(100, 5);
1. в первом случае к = 5, 5 - к = 0, то есть
р = с(20,5)/с(100,5)
2. событие дополнительно событию, когда достали 5 невыгрышных билетов, то есть
р = 1 - с(80,5)/с(100,5)
3. р = с(20, 2)*с(80, 3)/c(100, 5);
«А вог есть в чистом ноле баран: на рогах церковь, на хребте озеро, на хвосте баня». — «Царевич Нехитср-Немудёр»
«Выпила девица молока и стала красавица, что ни вздумать, ни взгадать, только в скачке рассказать». — «Про Ленивую и Радивую»