Самые известные - Колизей (I век нашей эры, император Тит), бани (термы), стены Рима, например, стены Адриана (II век), дороги (одна из самых известных - Аппиева), языческие храмы (например, храм Весты), акведуки (известный - императора Клавдия I век нашей эры), водопровод, государственный архив (табуларий 78 год до нашей эры), колонны (в честь победы императора Траяна, например, II век), Пантеон (храм всех богов), мавзолей Адриана, триумфальная арка императора Константина. Пограничные укрепления - валы в Англии (против пиктов), укрепления на Дунае.
7:00 — час прокидатися. Можете ще кілька хвилин повалятися в ліжку, потягнутися (що також дуже корисно для організму) і продумати свої плани на день. Не беріться відразу за смартфон, фейсбук від вас нікуди не втече, а звичка не брати в руки телефон в першу годину після пробудження давно вже є корисною і для здоров’я, і для психіки людини.
7: 10-7: 30 — легка зарядка і душ. Не лінуйтеся трохи розім’ятися зранку. Це відмінно зміцнює наш імунітет, підвищує не тільки тонус тіла, але і судин, а також стабілізує стан нервової системи. Далі корисно зробити контрастний душ. Він відмінно налаштує на продуктивний день і подарує бадьорий настрій.
7: 30-8: 00 — сніданок, збір ланчів для сім’ї, заварювання кави та інші корисні справи на кухні. До речі, щоб ввечері не довелося прибирати гори брудного посуду, мийте її відразу. Навіть якщо ви сполоснете кілька разів по одній вилці і тарілці, це по часу займе не більше 30 секунд, але значно збереже ваші нерви до вечора.
8: 00-9: 00 — збори і виїзд на роботу, школу, садок і т.д. Приготуйте одяг ввечері, попросіть дітей зібрати книги в школу заздалегідь, а чоловіка нагадати про Непрасовані сорочці не за 5 хвилин до виходу. Вводьте в звички створювати комфорт навколо себе щодня, адже почистити взуття, пропрасувати плаття і розвісити одяг ввечері — це півгодини. А вранці — гори паніки і дещо хаотично бігаючі люди, які зносять все навколо і шукають другий носок.
9: 00-12: 00 — працюйте. Постарайтеся боротися з прокрастинацією, якщо у вас немає вранці часу, щоб скласти список справ на день, зробіть це одразу після приходу на роботу і йдіть строго за списком. Краще не відкривати соц.мережіі намагатися розбити справи на годинник, щоб було легше йти по чек-листу і бути продуктивним.
12: 00-12: 30 — відпочиньте. Випийте кави. Поспілкуйтеся з колегами або сходіть погрітися на сонечку. Кожні 2-3 години слід робити перерву в роботі, щоб трохи відновити сили. Не будемо писати, що «обов’язково слухайте або читайте книгу! Не втрачайте час »… Ні, якщо вам подобається — читайте. Не подобається — займайтеся чим завгодно. Головне в ці півгодини максимально розвантажити мозок.
15:00 — відпочиньте і пообідайте. Звичайно, обід може бути і раніше, але в 15:00 — відмінний час, щоб зробити невелику перерву. До речі, якщо вас турбує правильне харчування, то ви можете ще вранці взяти з собою ланчбокс з корисною, домашньою їжею або вибрати такі ж страви з меню бізнес-ланчів. Повірте, приготування корисних страв — це тотальна економія часу. Наприклад, щоб зробити гору смажених котлет, вам потрібно зробити купу дій і витратити приблизно 2 години. А запекти курку в духовці з медом і травами — 10 хвилин на підготовку і можна займатися своїми справами.
18:00 — час відпочивати. Відправляйтеся додому, можете пройтися по парку, щоб трохи відновитися після робочого дня або зайти за покупками. До речі, список покупок найкраще складати заздалегідь, щоб довго не згадувати, а що ж такого треба купити. Використовуйте додаток в смартфоні, звичайні замітки або блокнот.
19: 00-20: 00 — приготуйте вечерю. Підійдуть якісь легкі, білкові страви, які не будуть обтяжувати роботу організму на ніч. Також ви можете відразу приготувати і сніданок (лінива вівсянка) і зібрати пару ланчів на наступний день. Наприклад, якщо ви сьогодні готуєте, то завтра у вас вже є вільний час і ви можете замість цього піти на тренування.
20: 00-23: 00 — підготуйтеся до наступного дня, перевірте уроки, зберіть зошити і покладіть дітей спати. Для молодих і вільних особистостей цей час відмінно підійде для догляду за собою, читання книг, зустрічей з друзями по вихідних і т.д.
23:00 — лягайте спати. Просто повірте, якщо ви тиждень будете лягати о 23:00 і вставати в 7: 00-8: 00 ранку, ви дуже швидко відчуєте різницю!
Ось декілька порад про те, як скласти правильний розпорядок дня. У всіх він, звичайно ж, буде різний. Головне розуміти, що головне — це наше бажання бути активним і продуктивним.
Объяснение:
2. She had been living in the town for ten years before she met him. — Она жила в городе десять лет, прежде чем встретила его.
3. After they had finished dinner, they went out. — После того, как они закончили обед, они пошли гулять.
4. When I went to pay the bill, I realised that I had left my wallet at home. — Когда я пошел оплачивать счет, я понял, что оставил свой кошелек дома.
5. Just before the accident, he had been driving at 150 mph. — Незадолго до аварии он ехал со скоростью 150 миль в час.
6. At the time of the wedding, they had been going out together for six years. – На момент свадьбы, они встречались уже шесть лет.
7. We had been playing football in the same club for ages before we became friends. — Мы уже давно играли в футбол в одном клубе, пока не стали друзьями.
8. I had already given up waiting when he phoned. — Я уже сдался, когда он позвонил.