М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
роза266
роза266
24.07.2020 21:03 •  Другие предметы

Fill in the gaps in the text with the correct forms of the words in CAPITAL LETTERS. E-learning is winning more and more supporters (1) nowadays

👇
Ответ:
lerka22222222222222
lerka22222222222222
24.07.2020
1 supporters
2 competitive
3 education
4 people
5 traditional
6 flexibility
7 themselves
8 attentive
9 encouraging
10 effectively
4,7(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anastasiya922
Anastasiya922
24.07.2020

объяснение:

вони обидві кохали одного лицаря айвенго. робили усе, залежне від них, коли мова йшла про йому. були заможні. зростали без матерів. обидві дівчини по-своєму красиві.

та попри все вони - яскраві протилежності.

ровена найбагатша спадкоємиця знатного саксонського роду, сама доля судила шанобливе ставлення інших до неї. леді наділена гарною вродою.одяг прикрашали коштовності та золото. проте знатна леді була милостива до бідних та прочан зі святих місць, її душа була щедра на милостиню для них. вміла скривати та своїми емоціями. коли її хвилювали новини про айвенго, вона уміла нічим не виказувала свого хвилювання перед іншими. смілива ровена, незважаючи на страх, що викликало згадування про розбійників, гаряче підтримала пропозицію свого опікуна, податися в дорогу. опікун ровени сподівався, що за відсутності айвенго дівчина змінить свої почуття. проте вона була непоступливою щодо своїх почуттів. сміливо заявляла опікуну, що радше піде в монастир, ніж погодиться розділити трон з ательстаном. цей рішучий протест противитися зовнішньому тиску пояснювався характером її виховання. ребекка – єврейка, тому її становище у суспільстві уже було нижчим від леді ровени. вона теж по-своєму чарівна. мала смаглявий відтінок шкіри, густе чорне волосся.. проте ребекка далеко поступається в красі чарівній саксонці ровені. з раннього дитинства вирізнялася твердою волею, спостережливістю і кмітливістю, боязкість була чужою для її душі. батько навчав до рівного і чемного поводження з усіма, оточував розкішшю. хоч дівчина завжди усвідомлювала про ненадійність умов, в яких вони жили, але не успадкувала догідливість, підлабузництво і хитрість батька.спочатку одна проти багатьох, проте розумна та кмітлива. усвідомлюючи свою роль у суспільстві, приймає речі такими, як вони є. тому, коли не отримує відповіді на свої почуття від айвенго, їде геть.

обидві героїні займають значне місце у романі. захоплюють читача.

4,6(77 оценок)
Ответ:
mlizim
mlizim
24.07.2020
На первом астероиде Маленький принц познакомился со старым королем, который был один на всей планете и считал, что правит всем. На самом же деле его могущество мнимое. Король хочет назначить Маленького принца министром юстиции — а судить некого. «Тогда суди себя сам, — говорит король. — Это самое трудное. Себя судить куда труднее, чем других. Если ты сумеешь правильно судить себя, значит, ты поистине мудр».
Отметим, что здесь писатель использует устойчивое выражение судить самого себя — больше-то на этой планете судить некого! И в самом деле, судить себя очень трудно.
На второй планете жил честолюбец, который хотел, чтобы им все восхищались. Он хочет быть признанным самым красивым, нарядным, богатым и умным на планете. Но и на этой планете всего один человек — он сам. Маленький принц удивляется самолюбованию честолюбца. На его взгляд, «взрослые — очень странные люди». Так писатель показывает, как глупо выглядит тщеславный человек.
В каждой главе Маленький принц встречает людей, олицетворяющих какой-то грех: властолюбца, тщеславного человека, пьяницу, делового человека, который мечтал быть богатым. Причем богатство ему нужно для того, чтобы покупать еще и еще. «Он рассуждает почти как тот пьяница», — думает Маленький принц. Он все больше убеждается в том, что «взрослые и правда поразительный народ». Отметим прием иронии, с помощью которой изображаются низменные человеческие качества.
4,6(20 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ