все правила
Объяснение:
навчись користуватися дверним вічком;
не відчиняй двері нікому сторонньому, навіть людині в службовій формі або дитині;
не називай власну адресу по телефону, навіть якщо особа, яка і телефонує, переконує тебе що знає твоїх батьків;
не кажи особі, яка зателефонувала, що ти вдома сам;
якщо хтось ззовні намагається проникнути до вашого дому - дзвони до поліції «02», або голосно звертайся з вікна по до до перехожих;
не дражни тварин, навіть улюблених домашніх;
ліки тобі мають давати лише батьки;
не чіпай термометр, він містить сильнодіючу отруту — ртуть;
ніколи не виходь на відкритий балкон;
ніколи не перехиляйся через підвіконня;
не бався з ножем та іншими гострими й дрібними предметами.
Відповідь:
Яка в кожного з них була таємниця?
У Мумі-троля була таємниця про те, що він стане шукачем перлів, тобто буде збирати білі перли з дна моря та складати їх у велику скриню. У Чмиха було відразу дві таємниці: перша, яку він відразу видав, про печеру, а друга таємниця була про кошеня, яке він помітив серед скель.
Яку велику мету поставили друзі, вирушаючи у Велику Подорож?
Друзі поставили за мету дізнатися чи Всесвіт справді такий чорний, як розповідає Ондатр, коли прилетить комета і як запобігти загибелі Землі.
Пояснення:
Древнейшее подобное топору орудие, — «тесло», — появилось около 20 тысяч лет назад и представляло собой широкую дубину, в отверстие которой вклеивался острый камень. То есть, в отсутствие возможности сверления камня, не топорище вставлялось в топор, а топор в топорище. Настоящие каменные топоры — с лезвием и отверстием в обухе — появились примерно в одно время с металлическими топорами и долгое время служили параллельно с ними. Однако, и после изобретения сверления проделывать в обухе продольное отверстие под топорище нередко представлялось людям делом слишком хлопотным. Отверстие делали поперечным. Соответственно, и лезвие топора оказывалось ориентировано поперёк топорища. Вес каменных и железных топоров используемых ополчением, обычно, находился в пределах от 2 до 3,5 кг, при длине от 60 см у одноручных, до 100 см у двуручных вариантов. Железные топоры простой формы на топорище длиной 80—90 см могли использоваться и кавалерией. Однако, необходимая, — соответствующая репутации топора, — пробивная сила достигалась только для железных топоров и только на верхнем пределе длины и веса.