У птахів хребет має п'ять відділів: шийний, грудний, поперековий, крижовий, хвостовий. Ребра з'єднуються одним кінцем із хребтом, а іншим — з грудиною, утворюючи таким чином грудну клітку (захищає внутрішні органи і забезпечує ефективну вентиляцію легенів). Грудина багатьох птахів має особливий виступ — кіль, до якого кріпляться м'язи, що забезпечують помахи крил. Дві пари кінцівок, проте передні кінцівки видозмінені у крила, зокрема зменшена кількість пальців. Пристосуванням до польоту є також зрощування хребців кількох відділів, що значно підвищує міцність скелета, кістки у птахів легкі, а деякі з них, навіть порожні всередині. Кістки черепа у птахів також легкі, вони зрощені між собою (крім нижньої щелепи) і утворюють міцну черепну коробку.
Тема: війна, що минула Форма поезії: монолог живого солдата Ліричний герой(головний герой): солдат, що прийшов зі страшної війни Це вірш-сповідь людини, яка відчуває внутрішню провину перед тими, хто поліг на війні. Така думка покладена у рядках: Що міг, та не зумів їх зберегти,
Не в тому річ, але ж, але ж, але ж... У вірші наявен повтор, що підсилює душевні переживання ліричного героя. Цей вірш порушує проблему подвигу простих солдат у Великій Вітчизняній війні та історичної пам яті й моральної відповідальності перед тими, хто загинув на війні.
поищи в
там 100 % должно быть