Объяснение:
У фізіологічному плані межі підліткового віку приблизно збігаються із навчанням дітей у 5-8-х класах середньої школи та охоплюють вік від 11—12 до 14-16 років. Особливе положення підліткового періоду в циклі розвитку людини відображено в інших його назвах: «перехідний», «критичний», які фіксують складність і важливість процесів розвитку, що відбуваються у цей період. Перехід від дитинства до дорослої людини — це основний зміст і специфічна відмінність всіх сторін розвитку в цей період: фізичного, розумового, етичного, соціального.
Найважливішим чинником фізичного розвитку підлітків є статеве дозрівання, у зв'язку з яким відзначаються неврівноваженість, підвищена збудливість, порівняно часті та швидкі зміни настрою, що накладає певний відбиток на характер фізичної та розумової працездатності.
Важливість підліткового віку визначається ще й тим, що в ньому окреслюються загальні напрями формування моральних і соціальних настанов особистості.
Усе це накладає певний відбиток на розвиток рухової функції. У цьому віці швидко розвивається м'язова система. До 16 років інтегральний показник відносної сили восьми основних м'язових груп досягає приблизно 90% можливого збільшення. Особливо інтенсивно зростають м'язові групи, що забезпечують вертикальне положення та ходьбу. Такий розвиток м'язової системи є передумовою для опанування складно координованих рухів. Однак слід мати на увазі, що опорно-руховий апарат учнів цього віку ще є недосконалим.
Пристосованість дітей до фізичних навантажень значною мірою залежать від стану вегетативних функцій, здебільшого серцево-судинної та дихальної систем. Розвиток першої з них відбувається в цей час відносно рівномірно, розміри серця збільшуються вдвічі, відношення маси серця до маси тіла наближається до аналогічних показників дорослих. Велика частота серцевих скорочень (80-90 уд/хв) і швидший кровотік забезпечують тканини гарним «харчуванням». Частота дихання є значно більшою, ніж у дорослих, а життєвий обсяг легенів — у 1,5 рази меншим, ніж у дорослих.
В учнів середнього шкільного віку в період статевого дозрівання гаються збудливість і нестабільність у роботі мозку, що позначається на погіршенні формування рухових навичок. У цьому віці учні вже можуть не тільки керувати своїми рухами в різноманітних умовах, але й засвоювати тонкощі тактичного мислення. Від дорослих їх відрізняє тільки недостатня витривалість. Здатність виконувати прості зорово-моторні завдання поліпшується вже в 12 років і продовжує розвиватись до 16 років. Завдання, що потребують сприймання складних ситуацій, перероблення великої кількості інформації та обирання дій, виконуються найкраще з 14-річного віку, тому у підлітків необхідно розвивати здатності до оперативного мислення.
Hars Flow Flow Flow SwiftKey Flow SwiftKey SwiftKey 6ehe6 SwiftKey Flow Henry SwiftKey Flow Flow SwiftKey SwiftKey Flow Flow SwiftKey 6ehe6 Flow SwiftKey Flow Henry SwiftKey 6ehe6 SwiftKey 6ehe6 SwiftKey 6ehe6 Flow Flow SwiftKey Flow Henry SwiftKey 6ehe6 SwiftKey 6ehe6 SwiftKey 6ehe6 SwiftKey 6ehe6 SwiftKey 6ehe6 SwiftKey 6ehe6 SwiftKey 6ehe6 Flow Henry Flow Flow Henry SwiftKey 6ehe6 SwiftKey 6ehe6 SwiftKey 6ehe6 SwiftKey Flow Henry Flow Flow Flow SwiftKey 6ehe6 Flow SwiftKey Flow Flow Henry
737374737лохи
Речь идет о сорте поэтому ед. ч. и мужской род.