М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Какова высота здания, если капля дождя падала с его крыши в течение 2 с? Какую скорость имела капля в момент падения на землю?

👇
Ответ:
ПУШОК234
ПУШОК234
15.10.2021

ответ к заданию по физике
 Какова высота здания, если капля дождя падала с ег

4,8(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
За масового розмноження хламідомонада може спричиняти явище, відоме під назвою «цвітіння» води. Хламідомонада здатна розмножуватись за сприятливих умов нестатево за допомогою рухливих спор - клітин, вкритих щільною оболонкою, яка забезпечує нестатеве розмноження (під клітинною оболонкою цитоплазма та ядро кілька разів діляться, виникають невеликі спори з двома джгутиками, оболонка розривається, де вони залишають оболонку материнської клітини та виходять у воду, там швидко виростають до певних розмірів, піс­ля чого їхня клітинна оболонка стає твердою та нерозтяжною), за несприятливих умов розмноження статевим шляхом (при зниженні температури води, пересиханні водойм тощо, материнська клітина ділиться на кілька десятків статевих клітин, вони зовні подібні до спор, однак значно менші за розмірами, виходять у воду і попарно зливаються - процес злиття статевих клітин називається заплідненням, утворена запліднена клітина вкривається товстою обо­лонкою, у такому стані вона переживає несприятливі умови, за настання сприятливих умов цитоплазма і ядро заплідненої клітини діляться, так утворюються 4 спори, які виходять у воду та перетворюються на зрілих хламідомонад).
4,7(31 оценок)
Ответ:
nikitalarin843
nikitalarin843
15.10.2021
Інфузорія-туфелька – одноклітинний твариноподібний організм, мешкає у неглибоких прісних водоймах, її довжина до 0,3 мм, плаває переднім кінцем уперед, обертаючись навколо своєї осі.
   Клітина вкрита клітинною мембраною, форма клітини нагадує туфельку і має відносно постійну форму (мембрана з війками та їх корінцями утворює пружний і гнучкий клітинний покрив), має близько 15 тисяч війок на поверхні клітини (за їх допомогою рухається та захоплює бактерії для живлення).
На нижньому боці клі­тини знаходиться велика передротова западина, на дні якої розташований клітинний рот (він відокремлений від цитоплазми клітинною мембраною), там формуються травні вакуолі, неперетравлені частинки їжі виводяться через особливу органелу - поро­шицю, у передній та задній частині знаходяться дві скоротливі вакуолі (оточені зірчасто розташованими водозбираючими канальцями), клітина має два ядра - ве­лике (за формою нага­дує насінину квасолі, керує процеса­ми життєдіяльності в клітині) й мале (кулястої форми зберігає спадкову інформа­цію та передає її дочірнім клітинам під час поділу клітини).
Газообмін від­бувається через поверхню клітини у процесі дихання. Розмножується по­ділом клітини навпіл та статево (процес обміну спадковою інформацією між двома організмами).
4,6(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ