Достоинства:
Привлечение финансовых ресурсов для развития бизнеса.
Улучшение финансового состояния компании.
Возможность использовать в качестве залога акции компании.
Компания я становится более прозрачной, что повышает её инвесииционную привлекательность.
Растёт ликвидность компании.
Появляются новые источники финансирования.
Недостатки:
Компания обязана раскрыть информацию о своей деятельности.
Появляются новые акционеры, хотя контроль над компанией сохраняется у первоначально собственника.
Уплата налога на операции с ценными бумагами в размере 0,8% от номинальный суммы выпуска.
Стрибки в довжину з місця
Одним із видів легкої атлетики є стрибок в довжину з місця. Стрибки в довжину з місця включені в програму спортивних змагань з 1851 року.
Стрибок належить до природного і швидкого долання перешкод: для нього характерні короткочасні, але максимальні нервово-м’язові зусилля. Стрибки зміцнюють м’язи ніг і тулуба, розвивають такі якості як сила, швидкість, спритність, сміливість, навчають орієнтуватися в концентрувати зусилля.
Звичайно, щоб не отримати ніяких травм – вивихів та переломів, необхідно ретельно тренуватися, весь час самовдосконалюватися.
Перед тим як розпочати стрибки в довжину з місця треба зробити розминку не менше 10-15 хвилин, особливо важливі вправи для ніг. Дуже корисно перед стрибком пострибати на скакалці.
Техніка стрибка
Вихідне положення: стійка ноги нарізно на ширині плеч. Перед початком стрибка піднімаємо руки в гору, підводимось на носки, а потім опускаємось на напівзігнуті ноги, відводимо руки назад і нахиляємо тулуб вперед. Під час виконання стрибка відштовхуємось двома ногами і робимо водночас змах руками вперед-вгору. У польоті згинаємо ноги в колінах і виносимо їх вперед, а під час приземлення присідаємо і виносимо руки вперед, забезпечуючи тим самим м’яке і стійке приземлення.
Объяснение:
ответ к заданию по русскому языку
