ответ:
объяснение:
начнём с вопроса: "когда? " - когда экзамен.
что представляет собой билет? это один или несколько вопросов по всему курсу какого либо предмета.
встречаются две ситуации: одна - это когда билеты и вопросы в них известны заранее (пример: экзаменационные билеты гибдд на сдачу теоретического экзамена). другая, при которой экзаменуемый знает лишь перечень тем и приблизительную формулировку (пример: егэ).
таким образом, ты вытягиваешь случайный набор вопросов для проверки твоего знания и понимания предмета.
достанется ли тебе билет, ответ на который ты знаешь (или наоборот), зависит исключительно от твоего везения.
//у меня был случай, когда в ночь перед экзаменом я выучил 21 билет из 23 (просто настало уже время идти сдавать), а достался мне 23-й:
поэтому знать, идя на экзамен, желательно всё;
так немного понятней? удачи в
Джордж Плейтен і Тревіліян були однолітками. Вони разом жили на планеті Земля, спілкувалися, брали участь у дитячих розвагах, товаришували. Проте їхні батьки посідали різне місце в «диференційованому» суспільстві. Батько Джорджа був трубоукладачем, а Тревіліян-старший був металургом на іншій планеті. Коли він повернувся на Землю, то мав вищий соціальний статус за своїх сусідів. Однак Джордж любив свого батька, вступив у бійку, захищаючи його ім’я. Тревіліян хотів наслідувати свого батька, але лише для того, щоб посісти вище місце в суспільстві. Джордж хотів бути програмістом, змалку відчувши потяг до знань. Для нього не мав значення матеріальний чи соціальний розрахунок, як для Тревіліяна, котрий хотів стати металургом, щоб потрапити на Новію. Однак мрії героїв не здійснилися. Тревіліян, котрий отримав знання за до старого апарата, відстав від інших. Оскільки він і гадки не мав про те, що можна самостійно щось прочитати, вдосконалитися, то цілком ясно, що він ніколи не досягне своєї мети. На відміну від нього, Джордж, котрого відправили в інтернат для недоумків, не змирився зі своєю долею. Він ще більше переконався у своєму покликанні, а головне — збагнув, що людина має навчитися сама здобувати знання, самостійно мислити: лише так можна керувати новітніми машинами й самим ходом технічного прогресу, а не залежати від них. Автор протиставляє не лише ставлення героїв до знань, освіти, а й їхні моральні якості. Джордж Плейтен був більш людяним, морально стійким. Він хвилювався за своїх батьків, боявся осоромити їх. Він мав не лише талант, а й почуття гідності, внутрішньої свободи, цілеспрямованість. А Тревіліян з дитинства звик, щоб за нього все вирішували інші. Він йде найлегшим шляхом у житті, дбаючи лише про матеріальні блага й свій соціальний статус. Його воля повністю підкорена панівній системі. Він здатний на зраду колишнього товариша, відчувши, що той не такий, як усі.
ответ к заданию по русскому языку