М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Правительство нашей страны говорит о необходимости модернизации экономики России. Как вы думаете, какова роль науки

👇
Ответ:
Полина20351
Полина20351
29.04.2023
Важнейшая задача, стоящая перед Россией, — модернизация экономики, — может быть решена только с помощью современной науки. На мой взгляд, только те страны, которые уделяют серьезное внимание научным исследованиям, успешно осваивают новейшие наукоемкие технологии, предоставляют для этого достаточно мощные финансовые, информационные, производственные, интеллектуальные средства лидируют в современной политико-экономической гонке и занимают ведущие позиции на мировой арене.
Управление современным обществом без науки невозможно. На современном этапе развития наука изменяет социальную структуру общества. Во всем мире наблюдается тенденция роста численности занятых умственным трудом и уменьшения численности занятых неквалифицированным физическим трудом.
4,5(96 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
revernastyn
revernastyn
29.04.2023

ответ:1- ну... . Многозвенная технология характеризуется серией взаимозависимых задач. К ним относятся все сборочные линии массового производства.

 Посредническая технология. Характеризуется встречами групп людей, таких как клиенты или покупатели, которые являются или хотят быть взаимозависимыми. Большинство организаций сферы услуг используют именно такую технологию.2- Процесс коммуникации реализуется посредством коммуникационного канала. Канал коммуникации состоит из четырё основных элементов (рис.13.1):

Отправитель – лицо, генерирующее идею или собирающее информацию и передающее её.

Сообщение – информация, которую передает отправитель получателю.

Канал или средство передачи информации – техническая система передать информацию без искажений

Получатель (адресат) – лицо, которому предназначена информация и который её интерпретирует.

Основной эффект коммуникационного процесса – это изменение в поведении «получателя», которые происходят в результате принятия сообщения.3-Я думаю что физика информатика  ,химия

  Объяснение:

4,7(36 оценок)
Ответ:
busiginanst99
busiginanst99
29.04.2023

Добрі вчинки роблять нас щасливішими і навіть здоровішими, кажуть вчені. Але чому несподівана щедрість незнайомця часто сприймається з підозрою? І чи можна змінити світ, зробивши щось хороше, з'ясовував оглядач BBC Future з питань психології.

Здавалося, Сенді Манн зробила щось нетактовне, запропонувавши відвідувачам кав'ярні горнятко кави, яке виявилося в неї зайвим.

Сенді була зі своїми дітьми в кафе, куди вони часто заходили перед школою поснідати.

Її молодший син не захотів пити каву, яка йшла разом із тостом, і Сенді подумала, що, можливо, хтось із відвідувачів кафе зрадіє частуванню.

Що вона зробила не так? "Я думала, люди будуть задоволені і вдячні, - здивовано розповідає жінка. - Але я наштовхнулася на стіну нерозуміння. Вони підозрювали, що я плюнула в каву? Що вона була отруєна?"

У Сенді залишилося неприємне відчуття, що вона вчинила погано, хоча все, що вона хотіла зробити, - це запропонувати безкоштовний подарунок.

Манн, психолог з Університету Центрального Ланкаширу, щойно почала роботу над новим проектом, присвяченому добрим справам.

А саме - поширеній ідеї про те, що якщо зробити щось хороше незнайомій людині, вона передасть естафету добра далі, і таким чином світ стане кращим".

"Це як ефект доміно", - пояснює Манн.

АВТОР ФОТО, GETTY IMAGES

Підпис до фото,

Рух "заплати іншому" передбачав зробити щось корисне для незнайомої людини (наприклад, пригостити кавою), яка у відповідь мала поділитися чимось з іншими

Манн вирішила перевірити цю гіпотезу і подивитись, як реагуватимуть люди на її щедрі вчинки.

Зрештою, більшість людей прагнуть стати трохи добрішими, але творити добро нам не завжди вистачає волі.

Але чому нам так важко не тільки робити добро, але й приймати його? І чи справді добро зрештою повертається до тих, хто поводиться альтруїстично?

Результати проведеного експерименту Манн описала в книжці "Заплати іншому: Як горнятко кави може змінити світ". (Цілком у дусі цієї теорії отриманий авторкою гонорар піде до благодійного фонду пацієнтів з м'язовою дистрофією.)

Ідея, що один гарний вчинок може спричинити ланцюгову реакцію на кшталт "ефекту метелика", запустивши хвилі добра світом, не є новою.

У Неаполі давно існує традиція так званої "підвішеної кави", коли заможні італійці купують у кав'ярні одну каву для себе і сплачують за іншу для когось, хто не може її собі дозволити. (Ця традиція згодом поширилася й в інших країнах. - Ред.).

Чому під час трагедій прості люди стають героями

Як рятують життя в екстремальних умовах - історії лікарів

Чому песимісти більше заробляють і довше живуть?

Одним із найвідоміших прихильників цієї ідеї був Бенджамін Франклін.

Одного разу він допоміг своєму другові грошима, пояснивши, що це - позика, яку той має згодом віддати іншій чесній людині в скрутних обставинах.

"Допомігши іншому, ти таким чином повернеш борг мені", - пояснював Франклін.

Сьогодні ця ідея стала популярним рухом, який ліг в основу роману і однойменного фільму "Заплати іншому" (Pay it forward).

Загугліть цей вислів і ви прочитаєте сотні зворушливих історій про безпрецедентні прояви альтруїзму.

Приміром, як щедрі благодійники анонімно сплачують за дорогі операції незнайомих людей, не очікуючи нічого натомість, крім простої подяки.

4,8(32 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ