Відповідь:
Пояснення:
Кожна людина на землі має свою мету і бажання її досягти. Кожне суспільство має свої моральні цінності, що передаються з покоління в покоління. “Не хлібом єдиним живе людина”, – це одна з моральних засад, що існує в суспільстві. Людина досягає гідного розвитку тоді, коли вона дбає не тільки про матеріальні речі. Справді: чи можуть дім, машина, дача самі по собі творити духовну культуру? Звичайно, ні.
Матеріальні речі є лише помічниками для культурного зростання. А духовний розвиток дають людині шанування родини, збереження духовних традицій, відданість у дружбі, закоханість у рідну мову, рідну пісню. Коли людина дбає про духовне, вона сама стає кращою, у неї поліпшуються стосунки з довколишнім світом і вона стає успішною в усіх своїх починаннях.
1) ЗАНИМАТЬСЯ спортом
2) делать в доме генеральную уборку
3) ходить гулять
4) кормить животных
5) говорить и
6) уступать места в общественном транспорте
7) сидеть с младшим братом
8) держать осанку
9) делать по утрам зарядку
10) соблюдать гигиену
11) поддерживать кого нибудь когда тот боится
пожилым людям и детям
13) Взять из приюта домашнего питомца
14) Донорство
15) убирать за собой мусор
16) строить скворечники зимой
17) можно попробовать приготовить обед
больным
19) оплатить чужой проезд
20) не быть выскочкой
Рука приспособлена для осуществления самых разнообразных движений. Все отделы руки человека соединены подвижно, что позволяет делать большой размах при осуществлении движений. Особенно подвижны кисть и пальцы. Большой палец кисти противостоит всем остальным, что очень важно при осуществлении хватательных движении. Гак как кости нижних конечностей несут на себе всю тяжесть тела, то они плотнее и толще костей рук. Стопа у человека сводчатая, что позволяет смягчать толчки тела при ходьбе, беге и прыжках.