М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
avruchka7
avruchka7
15.03.2021 21:56 •  Другие предметы

Между какими группами организмов возможен симбиоз? Приведите примеры симбиоза. Какую пользу получают обе стороны от симбиоза?

👇
Ответ:
мууур1
мууур1
15.03.2021
Симбиоз (от греч. symbiosis – совместная жизнь) – это форма совместного взаимовыгодного существования организмов разных видов, построенная, как правило, на пищевых отношениях. Например, многие лесные породы деревьев не могут нормально расти без мицелия шляпочных грибов, оплетающего их корни, т. е. без микоризы (от греч. mykes – гриб и rhiza – корень). Микоризу, или грибокорень, можно назвать мутуалистическим симбиозом, от которого выгоду получает и гриб, и растение. Грибы улучшают снабжение деревьев водой и минеральными веществами, а также разлагают некоторые недоступные растениям органические соединения почвы, способствуя усвоению фосфатов и соединений азота. Кроме того, грибы вырабатывают некоторые витамины и ростовые вещества, необходимые деревьям, получая взамен органические соединения, которые те образовали в процессе фотосинтеза.
Другой пример – симбиоз растений семейства Бобовые с клубеньковыми азотфиксирующими бактериями рода Ризобиум. Растения (клевер, люпин, соя, чечевица и др.) предоставляют бактериям пространство для жизни в тканях своих корневых систем, а бактерии взамен снабжают растения-симбионты соединениями азота, необходимыми им для роста.
4,6(5 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Razzey
Razzey
15.03.2021

З історії київських музеїв – Державний музей театрального, музичного та кіно-мистецтва України.

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, ДМТМКУ — український музей, заснований 1923 року в Києві, містить експонати з історії театру, музики, кіно. Підпорядковується Київській міськдержадміністрації й знаходиться на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Розташований за адресою – м. Київ, вул. Лаврська, 21, корпус 26. (на території «Києво-Печерської Лаври», біля головного входу).

Музей був заснований 30 січня 1923 року як театральний музей при Мистецькому об’єднанні «Березіль».

Колекція Музею почала створюватися у 1923 році при мистецькому об’єднанні «Березіль», очолюваному славнозвісним реформатором театрального мистецтва Лесем Степановичем Курбасом. Тоді було утворено спеціальну музейну комісію до якої входили актори: Василь Василько (голова комісії і відповідальний керівник майбутнього музею), Л.Гаккебуш (заступник голови), О.Швачка (секретар комісії), М.Савченко, В.Гайворонський і О.Кононенко. Пізніше активну участь у музейній роботі брали актори О.Сердюк, П.Масоха, Д.Демуцький (фотограф, пізніше відомий кінооператор). В.Василько зробив перший внесок до музейного фонду: подарував 800 своїх фотонегативів і світлин, на яких зафіксовано, зокрема, вистави театру Миколи Садовського, що було на той час доволі рідкісним явищем. З перших днів свого існування цей музей передбачався як всеукраїнський. На ідею Л. Курбаса — створити музей, першими відгукнулися славетні актори Марія Заньковецька, Любов Ліницька, Іван Мар’яненко, Амвросій Бучма. Вони першими подарували цінні експонати

4,4(59 оценок)
Ответ:
danilponomary
danilponomary
15.03.2021

Відміть будь ласка як найкраща відповідь:)

Объяснение:

Сонце - це зірка, яка знаходиться в центрі нашої Сонячної системи. Воно має діаметр близько 1,4 мільйона кілометрів, що становить близько 109 разів діаметр Землі. Маса Сонця становить близько 1,99 * 10^30 кг, що робить його близько 333 тисячі разів важчим за Землю.

Сонце є джерелом енергії для життя на Землі, оскільки воно генерує енергію через процес ядерного злиття. У цьому процесі атоми водню зливаються, утворюючи атоми гелію і випускаючи велику кількість енергії у вигляді світла та тепла.

Сонце має поверхневу температуру близько 5,500 градусів Цельсія, але у його ядрі температура досягає понад 15 мільйонів градусів Цельсія. У центрі Сонця тиск становить близько 250 мільярдів атмосфер, що дозволяє зберігати ядерну реакцію злиття.

Сонце має також магнітне поле, яке впливає на планети та інші об'єкти в Сонячній системі. Це поле змінюється з часом, проходячи через цикли активності, коли на поверхні Сонця з'являються сонячні плями та виверження матерії.

У загальному, Сонце є дуже важливим об'єктом для дослідження астрофізики, оскільки воно надає нам можливість вивчати процеси ядерного злиття та магнітного поля, які впливають на життя на Землі та інші об'єкти у Всесвіті.

4,7(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ