Флейта- пікколо - дерев'яний духовий музичний інструмент , різновид поперечної флейти, найвищий за звучанням інструмент серед духових. Володіє блискучим, у форті - пронизливим і свистячим тембром. Мала флейта вдвічі коротше звичайної і звучить на октаву вище , причому ряд низьких звуків на ній витягти неможливо. Ноти для зручності читання пишуться на октаву нижче. Механічно мала флейта влаштована рівнозначно звичайної і в силу цього характеризується в цілому тими ж виконавськими особливостями . Спочатку в рамках оркестру мала флейта призначалася для того , щоб посилювати і подовжувати вгору крайні октави великий флейти , і застосовувати її рекомендувалося скоріше в опері чи балеті , ніж у симфонічних творах. Це було пов'язано з тим , що на ранніх етапах свого існування в силу недостатньої удосконаленням мала флейта характеризувалася досить різким і дещо грубим звучанням , а також малим ступенем гнучкості. Слід також зазначити , що цей різновид флейти досить вдало поєднується з дзвінкими ударними інструментами і барабанами ; крім того , мала флейта може поєднуватися в октаву з гобоєм , що також породжує виразне звучання.
Количественные и порядковые числительные по своему строению делятся на три группы: простые (четыре, тридцатый), сложные {пятьдесят, стотысячный) и составные (двадцать пять, сто семьдесят пятый, три десятых).
У сложных количественных числительных при склонении изменяются обе части (двумястами).
Сложные порядковые числительные, которые образуются от количественных, тоже состоят из двух частей.
При склонении первая часть порядкового числительного всегда имеет форму родительного падежа: двух-, шести-, двадцати- (кроме числительных девяносто, сто); вторая часть имеет окончание, которое зависит от формы порядкового числительного (стотысячный, шеститысячного).
Сложные порядковые числительные, оканчивающиеся на -сотый, -тысячный, -миллионный, -миллиардный, пишутся слитно (двухсотый, пятимиллиардный).
У составных количественных числительных склоняются все слова, из которых они состоят (пятисот семидесяти пяти).
В составных порядковых числительных изменяется только последнее слово (в тысяча девятьсот девяносто шестом).