ответ:Найбільш істотна відмінність між тваринами і рослинами полягає насамперед у харчування. У результаті фотосинтезу, тобто біохімічної реакції, яка відбувається тільки на світлі, рослини здатні з мінеральних речовин (вуглекислого газу і води) синтезувати органічні речовини (цукор і крохмаль).
Органічні молекули володіють великим запасом енергії, ніж мінеральні, з яких вони утворилися, оскільки в них накопичується частину сонячної енергії, використаної для процесу фотосинтезу.
Тварини живляться готовими органічними речовинами, поїдаючи рослини (а також тварин, гриби).
Однак деякі види Евглена можуть вести себе як рослини, поглинаючи енергію випромінювання сонця. У складно організованих тварин більше розбіжностей з представниками царства рослин.
Объяснение:
Людське життя непередбачуване і швидкоплинне. Кожен з нас коли-небудь замислювався, чого ж він хоче досягти у житті. І найперша відповідь, яка приходить – хочу бути щасливим.
Та що ж таке щастя? Багато хто мріє про успішне життя, кар`єру, сім`ю, злагоду і довір`я… Та немало людей прагнуть просто грошей, багатства і влади – це також їхній вибір, і він має право на існування. Як на мене, щастя – це коли в тебе велика родина, лад і добробут у ній, твої близькі живі і здорові… Ось таке повинно бути щастя. Саме про нього я мрію.
Сенс людського життя, призначення людин на землі, її морально-етичний вибір – ці всі питання хвилюють кожного з нас. Ми всі робимо вибір. Для багатьох мрії так і залишаються мріями. Але ж над ними треба працювати, щоб вони втілилися у життя, а не загубилися у часовому просторі. У мене також є мрія, чи, можливо, мета у житті, до якої я прагну. Полягає вона у тому, щоб отримати гарну освіту, влаштуватися на хорошу роботу, створити власну родину і, нарешті, відреставрувати будинок, у якому я народилася і пройшло моє дитинство.
Не буду говорити, що не хочу багатства чи визнання. Кожен з нас мріє про краще життя. Але не хочу, щоб вони стали моєю єдиною життєвою метою. Адже найголвніше – залишатися людиною. Людиною, яка вміє співпереживати і співчувати, яка може безкорисливо до ншому. Також призначення людської істоти я вбачаю в тому,б щоб розвиватися. Звичайно, ми отримуємо освіту, але на цьому не слід зупинятися. Освіту треба продовжувати у вищих навчальних закладах, займатися самоосвітою. Недарма кажуть, що навчатися ніколи не пізно.
Але річ не лише в освіті. Я вважаю, що розвиватися потрібно і в інших галузях життя, мабуть, в усіх. Читати книжки класиків і сучасних авторів, слухати різну музику, знайти своє хоббі, адже воно також допомагає відкрити у собі щось нове, чомусь навчитися. Навіть у роботі за своєю спеціальністю необхідно вдосконалюватися. Недарма вчителів, медиків та фармацевтів кожні п`ять рокі відправляють на курси підвищення кваліфікації – так вони дізнаються про щось нове у своїй професії, поглиблюють і вдосконалюють свої знання. Як кажуть, немає межі досконалості…
Ще я, як і кожен громадянин нашої держави, мрію про мир і спокій у ній. Хочу, щоб моя країна була успішною і процвітаючою і буду намагатися прикласти до цьго всі зусилля. Адже я не усвідомлюю себе без моєї Батьківщини, і все, чого я хочу досягти у житті, пов`язане з нею.
Тож я прагну, щоб світ, у якому я живу, став кращим, прагну самореалізуватися та самовдосконалитися, знайти своє місце у ньому.
Простейших делят на три типа:
• Саркомагистофоры
• Споровики
• Инфузории
Тип Саркомагистрофоры включает в себя саркодовые и жгутиковые.
Тип Инфузорий включает в себя ресничные и сосущие.
Давайте расскажем о строении,дыхании,выделении,размножении и питании одноклеточных (или простейших) животных.
•Строение•
Для простейших характерно разделение цитоплазмы на два слоя: внутренний (эндоплазма) и внешний (наружный или эктоплазма).
Строение внутреннего слоя включает в себя органеллы и ядро.
Особенностью строения простейших является наличие структур,принадлежавшим только им. Например,порошицы,сократительная вакуоль,клеточная глотка и клеточный рот.
•Дыхание•
дыхания у простейших зависит от среды обитания.
Свободноживущие одноклеточные используют кислород.
Паразитические одноклеточные обитают,как известно,в бескилородной среде,дыхание которого происходит при гликолиза.
Гликолиз -- это расщепление углеводов в бескилородной среде.
•Выделение•
Выделение у простеших осуществляется через сократительные вакуоли или диффузию.
•Размножение•
У простейших два размножения: половое и бесполое.
Бесполое размножение представлено митозом,во время которого происходит деление ядра,а затем -- цитоплазмы.
Половое размножение происходит при оогамии,изогамии и анизогамии.
•Питание•
У простейших также возможно два типа питания: гетеротрофный и смешанный.
Различают два пищи: фагоцитоз и пиноцитоз.
Фаготицоз -- процесс захвата твердых частиц пищи при вырост цитоплазмы.
Пиноцитоз -- процесс захвата твердых частиц пищи самой клеточной поверхностью.