Объяснение:
1.Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку.
Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися по них неможливо, пішоходи можуть рухатися велосипедними доріжками, тримаючись правого боку і не утруднюючи рух на велосипедах, або в один ряд узбіччям, тримаючись якомога правіше, а у разі його відсутності або неможливості рухатися по ньому — по краю проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому треба бути обережним і не заважати іншим учасникам дорожнього руху.
2.Пішоходи, які переносять громіздкі предмети, або особи, які пересуваються в кріслах колісних без двигуна, ведуть мотоцикл, велосипед чи мопед, везуть санки, візок тощо, якщо їх рух тротуарами, пішохідними чи велосипедними доріжками або узбіччями створює перешкоди для інших учасників руху, можуть рухатися по краю проїзної частини в один ряд.
3.За межами населених пунктів пішоходи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини, повинні йти назустріч руху транспортних засобів.
Особи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини в кріслах колісних без двигуна, ведуть мотоцикл, мопед або велосипед, повинні пересуватися в напрямку руху транспортних засобів.
4.У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи (змінено 11.11.2020).
5.Рух організованих груп людей по дорозі дозволяється тільки в напрямку руху транспортних засобів колоною не більш як по чотири особи в ряду за умови, що колона не займає більше половини ширини проїзної частини одного напрямку руху. Попереду і позаду колони на відстані 10–15 м з лівого боку повинні бути супровідники з червоними прапорцями, а у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості — із засвіченими ліхтарями: спереду — білого кольору, позаду — червоного.
у́лица гага́рина — одна из основных улиц симферополя. улица относится к железнодорожному административному району города. начинается от железнодорожного вокзала, а заканчивается на московской площади.
улица гагарина
общая информация
страна
россия/украина.
город
симферополь
район
железнодорожный административный район симферополя
протяжённость
1,6 км
троллейбусные маршруты
5, 6, 9
маршрутное такси
4, 25, 36, 50, 52, 53, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 73, 81, 82, 89, 90, 91, 94, 97, 98, 99
название в честь
юрий алексеевич гагарин.
до застройки
начинавшаяся от вокзала улица на месте современной улицы гагарина до 1961 года носила название перекопская и шла до реки салгир, а дальше поворачивала в сторону современного евпаторийского шоссе. за мостом был пустырь и сады предпринимателей. в 20—30-х годах xx века здесь появились одноэтажные дома рабочих.
период застройки
строительство улицы в её современном виде началось в 1959 году со строительства моста через салгир. в 1961 году на улице на правом берегу салгира был построен жилой микрорайон с больницей и кинотеатром, а рядом был заложен парк. тогда же улица была переименована в честь знаменитого космонавта. гагарин встретился с жителями города в клубе консервного завода имени с. м. кирова[3][4] на улице воровского.
на улице гагарина расположен ряд известных и важных городских объектов:
железнодорожный вокзал города симферополя — визитная карточка крыма
база-гостиница международного центра «артек»
парк культуры и отдыха имени гагарина — главный парк города
кинотеатр «космос»
симферопольский кооперативный торгово- колледж[5]
6-я городская больница[6]
здание отдела уфмс россии в железнодорожном районе симферополя[7]
ресторан «кечкемет»
рынок «московский»
универмаг «яблоко»