М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
TaisiyaMe
TaisiyaMe
14.08.2020 21:31 •  Другие предметы

Какие тела из изображённых на рисунке испытывают трение скольжения?

👇
Ответ:
Yourname756
Yourname756
14.08.2020

ответ - №3 и №4

Какие тела из изображённых на рисунке испытывают т

4,4(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
grofro228
grofro228
14.08.2020

«Маленька людина» у світовій літературі  Визначення "маленька людина" застосовується до розряду літературних героїв епохи реалізму, зазвичай займають досить низьке місце в соціальній ієрархії: дрібний чиновник, міщанин або навіть бідний дворянин. Образ "маленької людини" опинявся тим більш актуальне, ніж більш демократичною ставала література. Саме поняття "маленька людина", швидше за все, у вживання ввів Бєлінський (стаття 1840 "Лихо з розуму"). Тему "маленької людини" піднімають багато письменників. Вона завжди була актуальна, тому що її завдання - відображати життя простої людини з усіма її переживаннями, проблемами, бідами і маленькими радощами. Письменник бере на себе тяжкий труд показати і пояснити життя звичайних людей. "Маленька людина - представник всього народу. І кожен письменник представляє його по-своєму.  У світовій літературі можна виділити роман-притчу Франца Кафки «Замок, що розкриває трагічне безсилля маленької людини і його небажання примириться з долею.  У німецькій літературі до образу «маленької людини» тяжіли Герхарт Гауптман у своїх драмах «Перед сходом сонця» і «Самотні». Багатство образів «маленької людини» у творах Гауптмана породжує безліч різних варіантів (від малоосвіченого візника до тонкого інтелігента). Продовжив традицію Гауптмана Ханс Фаллада.  У російській літературі XIX століття зображення образа маленької людини стало особливо популярним. Над ним працювали Пушкін, Лермонтов, Гоголь, Грібодоев, Достоєвський, Чехов, Лев Толстой і багато інших письменників.  Уявлення про "маленьку людину" змінювалося протягом всього 19 - початку 20 століть. Кожен письменник теж мав свої особисті погляди на даного героя. Але вже з другої третини 20 століття цей образ зникає зі сторінок літературних творів, так як метод соціалістичного реалізму не припускає такого героя

4,4(46 оценок)
Ответ:
aliana77777
aliana77777
14.08.2020

1) первые лыжи были сделаны из дерева с заострёнными носиками, это видно на наскальных рисунках

2) Лыжи стали более ”аиродинамичнее„ (ну короче стали лучше скользить по снегу)

3) Нельзя точно сказать какими они должны быть но для начинающих следует брать от 30 см ± твой рост и тд, и есть правила 15 см.

4)Палки для классического стиля должны быть на 25-30 см ниже Вашего роста и находиться примерно на уровне плеча или чуть ниже. Палки для конькового стиля могут быть на 10 см длиннее палок для классического стиля.

5)К основным элементам экипировки лыжника относят: лыжи, крепления, палки, ботинки, каску, перчатки, очки и лыжный костюм.

Можно сердечко

4,8(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ