Екосисте́ма або екологічна система (від грец. Οἶκος - житло, місцеперебування і грец. σύστημα - система) — це сукупність живих організмів (біоценоз), які пристосувалися до спільного проживання в певному середовищі існування (біотопі), утворюючи з ним єдине ціле. Одне з основних понять екології.
Приклад екосистеми — ставок з рослинами, рибами, безхребетними тваринами, мікроорганізмами, що живуть у ньому і становлять живий компонент системи, біоценоз. Для ставка як екосистеми характерні донні відкладення певного складу, певний хімічний склад (іонний склад, концентрація розчинених газів) і фізичні параметри (прозорість води, сезонний хід температури), а також певні показники біологічної продуктивності, трофічний статус і специфічні умови цієї водойми. Інший приклад екологічної системи - листяний ліс в середній смузі України з певним складом лісової підстилки, характерним для цього типу лісів ґрунтом і стійким рослинним угрупованням, і, як наслідок, зі строго визначеними показниками мікроклімату (температури, вологості, освітленості) і відповідним таким умовам середовища комплексом тваринних організмів. Важливим аспектом, що дозволяє визначати типи і межі екосистем, є трофічна структура угруповання і співвідношення виробників біомаси, її споживачів і організмів, які руйнують біомасу, а також показники продуктивності та обміну речовини і енергії.
Объяснение:
Физическое развитие ребенка предполагает обязательные занятия спортом. Но для некоторых детей недостаточно привычных уроков физкультуры. В этом случае акробатика может стать отличным дополнением к физической подготовке. Она малышу приобрести красивый спортивный вид, делает осанку ровной, а каждое движение красивым, грациозным. Даже если ваш малыш не мечтает стать олимпийским чемпионом, вы можете предложить ему занятия акробатикой для развития:
гибкости;
ловкости;
смелости;
координации;
умения владеть своим телом;
вестибулярного аппарата;
сдержанности, правильной направленности энергии.
С уроков по акробатике можно сформировать сильный мышечный корсет, сделать тело подтянутым, исправить искривления позвоночника. Акробатика позитивно влияет на сердечную мышцу, сердечнососудистую систему, делает крепкими кости и даже улучшает работу иммунной системы, что очень важно в раннем возрасте.
Объяснение:Дети любят акробатику за то, что она развивает физические дает возможность почувствовать себя на высоте в сравнении с другими детьми. К тому же это отличная замена компьютерным играм. Здесь не меньше адреналина, радости от побед, но при этом ребенок не сидит в одном и том же положении долгое время, что очень опасно для формирования детского организма.
3х²+у²=7
-3х²-6у²=-27
-5у²=-20 ⇒ у²=4
у=2 или у=-2
3х²=7-у²=7-4=3
х²=1 ⇒ х=1 или х=-1
ответ. (1;2) (1; -2) (-1;2) (-1;-2)