1)причины смены экосистем
Внешние:
1.
природные катаклизмы
2.
антропогенные факторы
Внутренние:
3.
деятельность самих организмов
2)
Согласно расчётам экологов, на каждый последующий уровень экологической пирамиды переходит 10 % биомассы или энергии предыдущего уровня. Остальные 90 % расходуются на процессы жизнедеятельности организмов и рассеиваются в виде теплового излучения.
3)
Экосистема степи :растут кустарники и травы. Консументы :жуки, сурки сайгаки, лисы, мыши суслики. Экосистема леса :::Растут деревья (лиственные и хвойные) Консументы жуки, пауки, комары, клещи, зайцы, белки, мыши, сова дятел, волки, лисы, рыси они питаются травоядными. К организмом - разрушителям относятся грибы, черви. Могут быть ошибки в словах.
За основу «Балади про Схід і Захід» узято реальний випадок, що стався на північно-західному кордоні британської Індії.
Переповідаючи цю реальну подію. Р. Кіплінг насичив її філософським змістом. У баладі йдеться не тільки про зіткнення двох чоловіків, двох ворожих сил, а й про конфлікт двох світів — Сходу і Заходу. Це не лише сторони світу, а й утілення різних вірувань, позицій, світоглядів і урешті-решт народів.
Дослівно перша фраза балади перекладається так: «Захід є Захід, а Схід є Схід, з місця вони не зійдуть», але весь текст доводить думку про те, що хоча Захід і Схід ніколи не рушать з місця, людина з людиною, незважаючи на різницю в поглядах, національну й релігійну належність, завжди можуть порозумітися Й зблизитися духовно. Світосприйняття письменника відзначається особливою толерантністю.
Миша с папой рыбачат на Волге.