М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Marksh
Marksh
23.11.2021 05:02 •  Другие предметы

Каждый ли звук речи имеет свой значок — букву? Сравни количество гласных звуков и букв в русском языке. • Имеют ли свои буквы

👇
Ответ:
2006otvet
2006otvet
23.11.2021
В русском языке гласных букв десять: а, о, у, ы, э, ю, я, и, е, ё. А вот гласных звуков в русском языке всего шесть. |а|, |о|, [у|, |э], [ы|, |и|.
Согласные звуки  могут быть твердыми  и мягкими Мягкость согласных  на письме обозначается
буквами: е, ё, ю, я, и. Если после согласного стоит ь, то согласный смягчается. Твёрдость согласных — буквами: а, о, у, ы, э.
4,8(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
220505b
220505b
23.11.2021

Зацікавлення Лесі Українки Північною Африкою випередили на довго її особисте перебування в Гелуані впоблизу Каїру в 1909-1910 роках. Вже в її популярній „Історії близького Сходу” присвячено багато уваги історії давнього Єгипту. Перешукуючи історичні джерела, вона натрапила на різні цікаві теми для літературного опрацювання. Так у поемі Сфінкс, написаній 24 липня 1900 р., Леся Українка відтворює походження славної скульптури невідомого „раба”, що приковувала увагу поетів і мислителів, які надаремне намагалися відкрити таїну Сфінкса, містичне ймення, таке „таємне, як сама потвора”.

Вже наступного дня, 25 липня 1900 р., написала Леся Українка іншу поему, Ра-Менеїс, присвячену „гордій єгипетській цариці, дочці фараонів”, що, не зважаючи на те, що була похована за повним єгипетським ритуалом, забальсамована й прикрашена коштовностями, — через випадок із її саркофаґом при перевезенні його „мусіла в землю вернутись” і безслідно пропала...

Поетка постійно цікавилася Єгиптом. В 1904 р. вона почала писати цикл під загальною назвою „Єгипетські барельєфи”. Одна з поем того циклю „Напис в руїні” подає дуже цікаву поетичну антитезу — прагнення невідомого єгипетського володаря жити вічно в написі на камені та втрату його імени для нащадків; „хто збив той напис, — чи сперечник-владар, чи просто час потужньою рукою”.

4,4(72 оценок)
Ответ:
yulia14683
yulia14683
23.11.2021
Це залежить від типу їжі, яку вони споживають. Травоїдні тварини вживають їжу рослинного походження і через те, що перетравлення клітковини (целюлози), яка входить до складу цієї їжі, відбувається складно, шлунок може мати кілька функціонально різних відділів. У жуйних є 4 відділи: рубець, сітка, книжка та сичуг — перші три відділи позбавлені травних залоз; їх населяють бактерії— симбіонти, під дією яких відбувається процес початкового перетравлення рослинної їжі, а в сичугу їжа перетравлюється травними соками тварини.
4,4(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ