y=(x-3)(x^2+3x+9)
y=(x^3+3x^2+9x-3x^2-9x-27)
y=x^3-27
y'=(x^3-27)'=3x^2
y'(3)=27
y(3)=0
ответ: См. чертёж на фото (сделан от руки).
Объяснение:
Из-за того, что верхняя фигура -четырёхугольная призма, расположенная на виде сверху к вам ребром, нельзя разрезать её по оси симметрии, т.к. тогда потеряется это внешнее ребро.
Надо выполнять часть вида и часть разреза, разделив их тонкой волнистой линией, чтобы сохранить часть видимого ребра.
На виде сверху надо достроить два невидимых контура окружностей.
Это внутренний цилиндрический вырез и нижнее основание усечённого конуса.
При расстановке размеров размеры окружностей, выполненных штриховой линией на виде сверху, использовать нельзя. Поставьте размеры на виде спереди, но размерные линии будут иметь стрелку только с одной стороны из-за разреза.
Желаю удачи.
Астрід Еріксон народилася 14 листопада 1907 року в південній Швеції, в невеличкому містечку Віммербю у лені Кальмар провінції Смоланд, у фермерській родині. Вона стала другою дитиною Самуеля Авґуста Ерікссона і його дружини Ганни. Її батько займався сільськими справами на орендованій ділянці в Нессі, на самій околиці містечка. В Астрід був старший брат Ґуннар (1906—1974) та дві сестри — Ганна Інґрід Стіна (1911—2002) й Інґеґерд Брітта Саломе (1916—1997). Пізніше брат Астрід став членом шведського парламенту.Як написала сама Ліндгрен в автобіографічному збірнику «Мої вигадки» (Mina påhitt, 1971), вона росла у вік «коней та кабріолета». Основним засобом пересування для сім'ї був кінний екіпаж, темп життя був повільнішим, розваги ші, а стосунки з навколишньою природою тіснішими. Такі обставини сприяли розвитку у письменниці любові до природи — цим почуттям проникнута вся творчість Ліндгрен, від ексцентричних історій про доньку капітана Пеппі Довгупанчоху до повісті про Роні, доньку розбійника.
Сама письменниця завжди називала своє дитинство щасливим (в ньому було багато ігор і пригод) і вказувала на те, що саме воно служило джерелом натхнення для її творчості. Батьки Астрід не тільки відчували глибоку прив'язаність один до одного та до дітей, а й не соромилися виявляти її, що було великою рідкістю у той час. Про особливі відносини в сім'ї письменниця з великою симпатією і ніжністю розказала в єдиній своїй книзі, не зверненій до дітей, — «Самуель Август із Севедсторпа і Ганна з Гюльта» (1975).
Объяснение:
y=x^3-27
y'=3x^2
y'(3)=27