М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Среди родственных слов найди глаголы. Запиши их в три группы по времени действия. Учитель, заучил, разучиваю, учеба, разучила,

👇
Ответ:
angelinashushi
angelinashushi
03.10.2021
По формуле внутренней энергии одноатомного газа:
U=(3 / 2)*m*R*T / M. ( U-внутренняя энергия, m-масса, R-универсальная газовая постоянная=
=8,31Дж/моль*К, Т -абсолютная температура, М -молярная масса аргона=0,04кг/моль)
U=.467437,5Дж.
4,6(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sashacom13
sashacom13
03.10.2021

1) Для параллелепипеда наносятся габаритные размеры длины, ширины и высоты, а для кубического отверстия достаточно указать сторону квадрата со специальным значком квадрата перед числом.

2) Для цилиндра наносятся высота цилиндра и диаметр окружности в основании цилиндра.

3) Любой размер можно наносить на чертеже только один раз.

4)Габаритными размерами называются максимальные длина, ширина и высота предмета.

5) Мысленное расчленение предмета на геометрические тела, его образующие, называется анализом геометрической формы предмета.

6) Анализ геометрической формы предмета нужен для более чёткого представления формы предмета и для правильного нанесения размеров предмета.

7) На этот вопрос ответить нет возможности ,т.к не представлены геометрические фигуры.

4,8(50 оценок)
Ответ:
sidikreal
sidikreal
03.10.2021

Твір-роздум: «Чи потрібне українознавство?» Ви можете написати використовуючи поданий варіант. Твір «Чи потрібне українознавство?» У школі ми освоюємо безліч цікавих предметів, пов’язаних з історією, культурою, географією України. І кожна наука компетентна у своїй стихії. Та останнім часом у багатьох виникає питання для чого потрібне українознавство? Та що це таке? Відомий український письменник дав таке визначення українознавству: «… – це пояснення того, чому ми такі, які є сьогодні. Це пізнання не лише наших чеснот, а й хиб та вад, що прирікають нас важко жити». Справді, це потрібно сучасному українцю. Тому ми вивчаємо українознавство з метою пізнання себе не приховано, а відверто, визнаючи всі похибки. Українознавство – це не тільки козаки і вареники, а глибока система знань про народ, про культуру і предків, і учасників. Це своєрідне поєднання історії, літератури, мистецтва, фольклору. І якщо хтось запитає: для чого нам ця псевдонаука? Відповідь однозначна: бо ми – українці й варто цінувати духовне обличчя свого народу й власного «я». У нас чарівна багатовікова культура, своєрідна музика, театр, образотворче мистецтво. А етнографія й фольклор відтворюють усе духовне багатство нашої країни. Ці основні складники українознавства будуть важливими завжди для того, щоб народ і пам’ять про нього залишалися вічними, невмирущими. Тож, я вважаю, що неможливо стати справжнім українцем, якщо ти зневажаєш власну історію, культуру, традиції. А справді прогресивну, вільну цілеспрямовану державу можуть створити тільки високоінтелектуальні громадяни, які поважатимуть і цінуватимуть свою Батьківщину, рідну домівку, батька й матір.

4,4(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ