Конан Дойл став популярним завдяки своїм оповіданням про пригоди Шерлока Холмса. Ці оповідання були й досі і дуже популярними у всьому світі. Чим же приваблює читачів славетний Шерлок Холмс?
Я вважаю, в першу чергу, тим, що цей детектив боровся із злом, якого завжди дуже багато у світі. Він є позитивним героєм, який не лише вмів фізично дати відсіч злочинцеві, він ще й розробив гарну систему дедукції, завдяки якій вираховував зазделегідь кожен крок лиходіїв. Кожен читач мріє мати такий самий світлий розум, як у цього популярного героя.
Саме завдяки таким рисам головного героя, як чесність, сміливість, розум і фізична майтерність ці оповідання і набули такої популярності у всьому світі.
Объяснение:
Тельнов Владимир Афанасьевич 13.07.1924 – 1998 Родился в 1924 г. в с.Потьма Саратовской области. В 1930 г. семья перебралась в Сталинград. Здесь 14-летний Владимир поступил в художественное училище. В 1941 г. студент отправился работать на Сталинградский тракторный завод. В 1943 г. был призван в действующую армию. Воевал в составе 4-го Украинского фронта, дошел до Праги. Награжден орденом Красной звезды, медалями «За отвагу» и «За боевые заслуги». В 1946 г. прибыл в г. Оренбург, где служил в Южно-Уральском военном округе художником окружной газеты. Долгое время работал в газете «Южный Урал» художником-репортером. Творчество художника – газетные зарисовки, живописные полотна, памятные значки и медали (с изображением А. Родимцева, М. Джалиля, А. Матросова и др.), иллюстрации к книге «Рассказы о героях». Работы Тельнова включены в два альбома художников Волгограда.
Объяснение:
вроде верно
• Пригадай, як закінчилася казка. «Він тоді назад — шукати її, а собачка попереду побігла. Бігла, бігла, бачить — лежить рукавичка і ворушиться. Собачка тоді: «Гав-гав-гав!» Звірі як злякаються, як вирвуться з рукавички, — так усі й порозбігалися лісом. Прийшов дід та й забрав рукавичку».
• Розглянь малюнки. Кого з героїв не зобразив художник? Розкажи казку за малюнками. Художник не зобразив діда, кабана, собачки.
• У поета Платона Воронька теж є «Казка про рукавичку». Якщо ти її читав, порівняй: чим вона відрізняється від народної казки?
«Казка про рукавичку»
Вчора Галочка-сестричка
Казку прочитала,
Як у лісі рукавичка
Звірам домом стала.
Я покинув рукавичку
За городом, там, де ліс.
Та ні зайчик, ні лисичка,
Й вовк у неї не заліз.
Мабуть, дуже замала
В мене рукавичка.
Взяв у мами зі стола,
З ліжка у сестрички
Рукавичок, мабуть, з п'ять,
В ліс відніс —
Хай звірі сплять.
Я не знаю, як було,
Що у лісі сталось,
А мені не повезло —
Від усіх дісталось.
(Платон Воронько).
У казці рукавичка стала хаткою для тварин, тварини розмовляють, усі помістились у дідовій рукавичці, подія нереальна. У вірші хлопчик відніс до лісу рукавички своїх родичів для тварин, за що йому перепало, дана подія реальна.
• Поміркуйте разом! Що у цій казці є казковим? Звірі розмовляють між собою, усі помістились у дідовій рукавичці, злякалися собачки.