Молодь – то є основа будь-якої нації. Саме розвиток молоді, здебільшого, вказує на те, яка буде нація в подальшому.
Нажаль, зараз молодь не має певних моральних принципів, що може дуже погано вплинути на розвиток нації в подальшому.
Давайте згадаємо наших далеких предків: вони цілими днями працювали в полі, а потім йшли до церкви. Саме церква контролювала життя народу, ні, я не закликаю всіх одразу кинутися молитися, а просто хочу сказати що, зараз, коли модним став атеїзм, молодь почала втрачати віру в Бога, що в певній мірі спричиняє її моральну деградацію.
Також моральні принципи сучасної молоді втрачалися й тоді, коли старші втрачали авторитет, коли западна культура активно пропагувала фільми та передачі, які призводитимуть до моральної деградації.
Але мабуть найбільшим ворогом сучасної молоді є погана компанія – саме вона прививає людям погані звички й любов до всього лихого. Вона є найбільшою запорукою моральної деградації людини.
Отже, усі ми розуміємо, що ідеальних людей не існує, проте в окремих випадках моральна деградація просто переходить межу. Зараз страшно увімкнути телевізор. Бо майже в кожному випуску новин почуємо або про вбивство, або про зґвалтування, або про щось інше лихе. Найбільше ж мене вражає, коли школярі знущаються один з одного, часто навіть усім натовпом над кимсь найслабкішим, знімають це не камери, а в бідолашної дитини страждає психіка. Тож чи не свідчить перш за все це про моральну деградацію нашого суспільства?
На щастя, не всі лихі. Є ще молодь, у якої є моральні принципи, які свідомо відмовилися від поганих звичок, а не йдуть за стадним інстинктом, які поважають інших, та які прагнуть змінити світ на краще. Вірю, що такі люди колись, як то кажуть, переможуть і люди будуть знову мати високі моральні принципи.
Объяснение:
Чарлі – маленький хлопчик із бідної родини, який у житті має найголовніше – мрію. Цей хлопець мріє побувати на шоколадній фабриці. Але для цього необхідно виграти квиток. Завдяки натхненній вірі та бажанню, малий Чарлі потрапляє на фабрику, а згодом і одержує головний приз.
Любов до шоколаду Чарлі має з дитинства: «Чарлі бачив у вітринах крамничок цілі стоси величезних шоколадних плиток. Він зупинявся й дивився на них, притискаючись носом до скла і стікаючи слиною». На жаль, хлопець не міг насолоджуватись солодощами часто: «Чарлі Бакет міг відчути смак шоколаду єдиний раз на рік, на свій день народження. Уся родина заощаджувала для цього гроші...».
Хлопчик втілює такі риси як доброта, милосердя та щирість. Саме завдяки цим рисам молодший із Бекетів здобув прихильність містера Вонки та став його наступником. Чарлі виступає антиподом інших героїв повісті, адже він тихий і ввічливий хлопчик, у якого відсутні будь-які пороки.
Головна цінність для Чарлі – родина, що його любить. Це є найдорожчим скарбом у житті хлопчика. У творі зображені ще чотири родини, де батьки мають кошти на забезпечення своїх дітей навіть з надлишками. Проте вони розгублені у цьому світі, адже не наділені найголовнішим – батьківською любов’ю. Чарлі здатний на щиру любов, має інтерес до життя, підтримку свої близьких людей.
Завдяки образу Чарлі, читач може усвідомити, що на першому місці у житті людини мають бути гарні стосунки всередині родини, турбота та підтримка, а вже потім всі дорогі та цінні іграшки та солодощі. Молодший із Бекетів справжня щира, життєрадісна та любляча дитина.
Нил дает нам все, что нужно. Богатый урожай, рыбу, строительный материал для дома. Разве вы не знали, что мы, простые египтяне, не живем в монументальных каменных дворцах и храмах, нам не светит богатая и безбедная загробная жизнь и пирамиды для наших тел никто не построит. Мы делаем свои дома из тростника, который растет по берегу Нила. Тростник, обмазанный глиной — на стены. Тростник, связанный между собой — на крышу. Вот и вся хитроумная инженерная конструкция. Подавляющее большинство египтян живут именно так. У них, как и у нас, практически ничего нет — ни богатств, ни драгоценностей. Выменял у гончара глиняный горшок — уже хорошо. Поменял у ткача рыбу на льняной отрез — вообще замечательно, пойдет мне для схенти (набедренной повязки), да и жена сошьет себе новый калазирис (узкий сарафан).