1. 5-6 лисиц и до 80 фазанов.
2 . Цена обученного орла равнялась стоимости 5-6 верблюдов, за сокола давали пару двугорбых.
3. Охота проводится: - с беркутом или казахской борзой, на зайца или лисицу; - с соколом-балобаном или ястребом тетеревятником – на фазана, зайца, кеклика (горная куропатка)
4. привязь, кушетка, кепка и покрывало. Чтобы удерживать птицу весом 6-7 кг, на руку надевают балдак (специальную опору).
5. доверие.
6. силу, бесстрашие и мудрость.
7. существуют великое множество. Вот самые распространенные из них: Кеней, кентай-мелкие асыки овцы или козы. Созвучный со словом "кішкентай"- маленький.Сақа- биток, самый главный, крупный и тяжелый асык.
8. два рядовых асыка
9. два свежих асыка.
10. Существуют 4 основных положений асыков, соответствующих четырем граням кости: Алшы- положение асыка на одном из ребер, при котором вогнутая грань асыка с углублением смотрит вверх. Первая по значимости позиция. Тйке- положение противоположное алшы. Более ровная грань асыка смотрит вверх. Вторая по значимости позиция. Бк - положение асыка плашмя, при котором выпуклая сторона смотрит вверх. Третья по значимости позиция. Шік - положение асыка плашмя, при котором вогнутая сторона смотрит вверх. Четвертая по значимости позиция
11. Игры с асыками тренируют в человеке выносливость, ловкость, зоркость, смелость, точность и прочие качества.
12. Но чтобы успешно играть в них, нужно знать виды асыков и их основные положения при выпадении. Основные виды асыков. Видов асыков существуют великое множество. Вот самые распространенные из них: 1. Кеней, кентай-мелкие асыки овцы или козы.
Объяснение:
У прямому сенсі-хлопчик, який завжди все робить краще за всіх. У переносному-хлопчик, який краще за інших дітей.
Казки з'явилися дуже давно, але вони досі популярні. У казках добро завжди перемагає зло, а добрі герої знаходять щастя. Багато письменників теж створювали свої казки. Писав казки і Оскар Уайльд. У творі "Хлопчик-зірка" розповідається про хлопчика, який був дуже гарний, але в грудях у нього було кам'яне серце. Його знайшов взимку Один добрий Лісоруб і пошкодував дитину, яка могла замерзнути. Лісоруб приніс хлопчика до себе додому, хоча він був дуже бідний. Хлопчик-зірка відрізнявся від усіх сільських дітей:»вони були смагляві і чорняві, а у нього обличчя було біле і ніжне, немов виточене зі слонової кістки, і золоті кучері його були пелюстки нарцису, а губи – як пелюстки червоної троянди, і очі – як фіалки, відбиті в прозорій воді струмка". Цей хлопчик любив тільки себе, милувався своєю красою, а всіх інших висміював. Він проганяв жебраків, бо вони були брудні і потворні. Але одного разу він побачив в лісі жебрачку і став кидати в неї камені. Ця жебрачка була його матір'ю. Вона зраділа, побачивши сина, бо шукала його по всьому світу. Але він відштовхнув її і сказав:»Ти занадто огидна, і мені легше поцілувати гадюку або жабу, ніж тебе". Жінка побрела геть, а слова хлопчика почув злий чарівник. Тоді він зачарував прекрасного юнака: у нього обличчя стало як у жаби, а тіло покрилося лускою. Ось так його покарали за те, що він не прийняв свою матір. Тепер для хлопчика-зірки почалися важкі часи: він був страшним, жебраком, голодним, над ним всі знущалися, і поділом йому: він занадто багато задавався, коли був красивим! А ще він ображав тварин, і вони не стали йому допомагати. Хлопчик-зірка багато зрозумів, блукаючи по світу.Він перестав заноситися, захищав слабких, допомагав тваринам і птахам. Але злий чарівник наздогнав його і сказав принести три золоті монети, якщо він хоче стати вільним. Незважаючи на те що чаклун міг його вбити, юнак віддав ці монети крутимо – тим, кому було гірше. Так автор показує нам, що завжди треба допомагати хворим, слабким і