М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
see99aa
see99aa
08.05.2022 01:28 •  Другие предметы

A computer processor which incorporates the functions of a computer’s central processing unit (CPU):​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
yexevosux
yexevosux
08.05.2022
Етап 1. Відразу зафіксувати акт залиття квартири. Це можна зробити шляхом детальної фото- чи відеозйомки.
Етап 2. Документально зафіксувати факт затоплення квартири. При виникненні такої ситуації необхідно відразу ж звернутися в ЖЕК (чи створене ОСББ) для перекриття подачі води та оформлення акту. Акт затоплення квартири є основним підтвердженням та доказом залиття Вашої квартири. Для цього потрібно відразу звернутися з заявою в довільній формі до обслуговуючої організації про складення Акту про залиття квартири. Даний Акт оформляється відповідно до затвердженої форми.
В Акті вказуються дата події, перелік пошкоджень, нанесених залиттям квартири та речам, які знаходяться в ній. Акт підписується членами відповідної комісії та з його змістом мають бути ознайомлені мешканці квартир, які мають відношення до цієї події.
Етап 3. Встановлення розміру шкоди, завданої залиттям квартири.
Для оцінки збитків затоплення квартири краще провести оцінку збитків та отримати експертний висновок вартості майнової шкоди, який у разі звернення до суду буде підтверджувати понесені Вами збитки та визначати їх розмір. Так, згідно з ч. 1 ст. 110 Цивільного процесуального кодексу України висновок експерта для суду не має заздалегідь встановленої сили і оцінюється судом разом із іншими доказами.
Правила виконання дослідження чітко регламентовані в «Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень».
4,8(51 оценок)
Ответ:
Умник333331
Умник333331
08.05.2022
У Румынии СССР просто потребовал территории Бессарабии и Северной Буковины, ранее входившие в состав Российской империи. После консультаций с Германией Румыния вынуждена была согласиться. В случае с республикам Прибалтики схема была несколько сложнее. Им были навязаны договоры о дружбе, которые предусматривали создание на территории этих республик военных баз СССР. Вскоре Сталин, используя эти базы как рычаг давления, заставил эти государства создать новые правительства, куда были введены коммунисты. Вскоре новые правительства обратились с просьбой о вхождении в состав СССР. Главное значение этих приобретений состоит в территориальном расширении СССР (названные земли находились в составе этого государства до конца его существования). Вместе с территорией СССР получил также и дополнительные порты на Балтийском море.
4,6(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ