Barkamol inson.
Hozirda dunyoda barkamol inson insonlar juda kam, yo'q desak ham bo'ladi. Barkamol inson deganda hamma tomonlama, yetuk deganini tushunaman. Bunday odamlar hozirda yo'q. Biz barkamol inson bo'laolmasakda , barkamol bo'lishga harakat qilishimiz kerak. Ana shunda hayotimiz hma tubdan o'zgaradi. Barkamol bo'lsak, xalqga, elga, va ko'plab odamlarga foydasi tegadi. Shuning uchun barkamollikka intilaylik!
Объяснение:
ответ: Схожість і відмінність сонетів Петрарки і Шекспіра Сонет як стійка лірична віршована форма з 14 рядків з певним порядком рифмовки зародився в Італії в XIII столітті. Він став однією з излюбленнейших форм ліричної поезії великих італійських поетів Відродження і під пером Данте і особливо Петрарки придбав ту гнучкість, яка потрібна короткому віршу, що вміщує в собі частенько дуже важливе філософсько-європейське поширення. Итак, ми хочемо помітити, що відмінності між італійським і англійським сонетом все ж існували. Передусім це можна увидить в самій будові сонета. В ході аналізу можна зробити висновок, що англійський сонет розрізняється від італійського внутрішньою будовою (3 катрени і 1 дистих), вільним порядком римування, за яким три чотиривірші мають по дві самостійні рими, а два останні рядки римуються між собою. У усіх шекспірівських сонетах є одна важлива загальна риса, характерна для
Объяснение:
Во-вторых, писатель обращает наше внимание на книги из библиотеки Хвощинского: «Заклятое урочище», «Утренняя звезда и ночные демоны», «Размышления о таинствах мироздания», «Чудесное путешествие в волшебный край», Новейший сонник». Названия книг раскрывают Ивлеву, «чем питалась та одинокая душа, что навсегда затворилась от мира в этой каморке и еще так недавно ушла из нее...».
В-третьих, важную роль играет ожерелье Лушки — «снизка дешевеньких голубых шариков, похожих на каменные». При взгляде на это ожерелье Ивлевым овладело такое волнение, что зарябило в глазах от сердцебиения».