1. Трипільці, Кімерійці, Скіфи, Причорноморські греки, Сармати, Готи,Гуни.
2. Слов'яни — це група європейських народів, о б 'єднаних
початку І тисячоліт тя н. є. розселилася на території сучасної
3. До сьогодні археологи знаходять укріплені поселення — го родища, де могли проживати до кількох сотень людей. Ж или слов'яни у напівземлянках або хатах, стіни яких будували з лози та глини. У такому приміщенні обов'язково була піч. Наявністю печей слов'янські помешкання відрізнялися від будівель племен- сусідів, наприклад германців, посеред жител яких було відкрите вогнище.
4. Схожість була в побуті, будівництві будівль тощо. Різне було в релігійних віруваннях.
5. Наприклад такий місяць як серпень у давніх слов'ян був місяцем, коли брали серпи та йшли в поле пожинати пшеницю, ячмінь тощо.
6 Речові пам'ятки є частиною національних скаобів Укоаїни тому що вони мають свідчення про життя та побут давніх народів, які населяли нашу країну в різні історичні періоди.
Проблемы и перспективы развития :
Главной проблемой стали суровые климатические условия — затяжная зима (снег здесь лежит с конца сентября до начала июня) с сильными морозами (до –45 °С), сильные ветры, вечная мерзлота.
Другой проблемой Норильского промышленного района является отсутствие постоянной рабочей силы.
Самыми острыми являются три проблемы — транспортная (связь изолированного промышленного очага с остальной территорией страны), климатическая и трудовых ресурсов.
Деятельность комбината сопровождается значительным загрязнением окружающей среды, особенно серными соединениями.