По-перше, не можна заворожено стояти і дивитися на величезну хвилю, як укопаний. Можливо, вам здасться ця рекомендація дивною: кому може прийти в голову стояти і дивитися? Але, як показує практика, багато хто саме так і робить. Чи то від жаху, чи то з цікавості.
По-друге, якщо цунамі вже дуже близько, просто бігти не до тому що хвиля рухається зі швидкістю 800 км на годину (швидкість літака), але чим ближче до берега, тим вона стає повільніше: швидкість знижується до 80 км на годину.
По-третє, якщо цунамі ще далеко, але про нього вже відомо, швидше за все, у вас є не більше 15-20 хвилин для того, щоб втекти. Тому замість того, щоб збирати свої речі, використовуйте час для втечі. Беріть тільки найнеобхідніше. Рятуйте не речі, а життя!
По-четверте, не варто бігти близько русел річок: саме русла річок при цунамі будуть розливатися в першу чергу.
Объяснение:
1. Составление рисунка блочной мозаики и определение ее размеров
2. Определение размеров и породы брусков, составляющих блоки этой мозаики
3. Раскрой пиломатериалов на заготовки требуемого размера. При выпиливании заготовок из влажных пиломатериалов следующая операция — сушка.
4. Обработка заготовок в размер по сечению.
5. Склеивание заготовок в пластины. Операция выполняется по принципу склеивания мебельных щитов из реек.
6. Калибрование пластин по толщине.
7. Склеивание пластин в блоки и технологическая выдержка.
8. Обработка блоков в чистовой размер (соответствует размеру элементов блочной мозаики).
9. Раскрой блоков на элементы мозаики. Может осуществляться на ленточнопильных станках (при большом сечении блоков) или на круглопильных.
10. Шлифование (при необходимости) элементов мозаики.
Объяснение:
вот вариант