М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Используя метод электронного баланса, составьте уравнение реакции H2O2 + HIO3 → O2 + I2 + H2O Определите окислитель и восстановитель

👇
Ответ:
NastenkaDrow
NastenkaDrow
20.10.2020

H2O2+ HI+5O3 → O20 + I20 + H2O

2O–2ê → O20

2I+5+10ê → I20

10

2

5

1

окисляется, восстановитель  восстанавливается, окислитель

5H2O2 + 2HIO3= 5O2 + I2 + 6H2O

4,6(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TITANIKбро
TITANIKбро
20.10.2020
Если у рыбки побледнели и начали «обтрепываться» края плавников, а затем и вовсе отпадать кусочками – это и есть плавниковая гниль. И начать лечить ее лучше еще на стадии «побледнения краев плавников». Иначе со временем с плавников болезнь перейдет на тело рыбки и она погибнет. Вторым признаком этой болезни часто является помутнение глаз. Плавниковую гниль можно занести в аквариум, например, с живым кормом или с приобретенными уже зараженными рыбками. Благоприятными условиями для размножения болезнетворных бактерий, вызывающих эту болезнь, является «плохая» вода с большим количеством растворенной органики. Вода в аквариуме обязательно должна подмениваться раз в неделю на 15-20% объема! Плавники рыбки могут начать гнить также из-за содержания ее в слишком холодной для данного вида рыб воде.
Источник: https://kwitri.ru/bolezni-akvariumnyx-ryb/plavnikovaya-gnil-lechenie-akvariumnyx-ryb/
4,4(89 оценок)
Ответ:
alexandra977
alexandra977
20.10.2020

Іван Данилович Калита народився 1288 року, був сином московського князя Данила Олександровича і онуком Олександра Невського. Прозваний Калитою («калита» — «гаман для грошей») за багатство, яке йому вдалось накопичити, збираючи данину для Золотої Орди[5].

Головним напрямком його правління було зміцнення провідної ролі князівства московського (з 1317 року — «великого»[6]) серед сусідніх князівств, а також територіальна експансія. Частину земель він купував, а на удільні князівства Углич, Галич, Білозеро отримав ярлики у Орді[7]. Протягом свого правління мав вельми тісні контакти із ординськими ханами, надсилав хану, його дружинам та вельможам подарунки, сам часто їздив у Орду.

Виявив себе жорстоким, вправним, наполегливим правителем. Був вірним підданим Золотої Орди, за що отримував постійну підтримку татарських ханів. Не гребував використовувати в ході міжусобиць військо Золотої Орди. Спираючись на підтримку ординців, зумів послабити свого основного супротивника — Велике князівство Тверське. Зокрема, звів наклеп на князя Олександра, якого з сином Федором після суду в хана Узбека вбили в Орді. Іван Данилович наказав зняти дзвін з собору Твері та перевезти до Москви[8]. Також сприяв послабленню Новгородської та Псковської республік.

Зміцненню авторитету Івана Даниловича саме як московського князя сприяло перенесення на початку його правління (1325) резиденції митрополита Київського і всія Русі Петра Ратенського з Владимира на Клязьмі до Москви. Також князь упорядковував норми феодального права, податкову систему, сприяв розвиткові торгівлі.

Заклав церкву Успіння Богоматері 1326 року в Москві — першу значну кам'яну споруду міста[9].

У російську історіографію увійшов як перший «збирач російських земель». Перед смертю прийняв чернечий постриг з ім'ям Ананія та схиму. Помер у 1340 році в Москві.

Объяснение:

4,4(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ