М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
progeimer16
progeimer16
12.11.2022 21:09 •  Другие предметы

Підготувати проект на одну із запропонованих тем.
Теми на вибір: "Розвиток волейболу в Україні", "Правила гри (пляжний волейбол)", "Розвиток пляжного волейболу як окремого виду спорту", "Видатні волейболисти України с этой дистанцыонкай надо

👇
Ответ:
Yana0865
Yana0865
12.11.2022
В пляжном волейболе матч играется из 2-х партий. При счете партий 1:1 играется третья, решающая партия. Первые две партии играются до 21 очка. Команда, которая первой набирает 21 очко (при разнице в 2 очка) выигрывает партию.

Це правила гри у пляжний волейбол
4,4(63 оценок)
Ответ:
арма6
арма6
12.11.2022

Відповідь:Український волейбол зароджувався у м. Харкові: у жовтні 1925 р.

з м. Москви правила гри, волейбольні м’яч і сітку привіз директор науково-дослідного інституту фізичної культури Блях В.А.

Першими серед тих, хто розпочав грати у волейбол і надалі активно сприяв його розвитку, були Шелекетін Г., Єсипенко О. (одні з перших в СРСР заслужених майстрів спорту), Блях В., Блудов К., Бевз Л., Стрикунов В., Макрідін В., Брагінський С., Духовний С., Музикантський І. та ін.

З року в рік популярність волейболу зростала і розповсюджувалася до інших міст України (Києва, Дніпропетровська, Одеси, Полтави, Херсону). Бурхливому розповсюдженню гри сприяли товариські зустрічі українських кома

нд з командами Москви, Ленінграда, Баку та ін. Дуже велике значення для подальшого розвитку волейболу мало його включення до програми змагань Всерадянської спартакіади 1928 р.

Пояснення:

4,7(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Как часто мы слышим, что нужно питаться правильно? Об этом твердят нам родители, тренера и даже учителя. Но на самом деле, что такое правильное питание? И на сколько оно важно в действительности?

Правильное питание - это основы здоровья. Это фрукты, овощи, мясо и различные молочные продукты. Овощи и фрукты содержат так необходимые организму витамины и клетчатку. В мясе можно найти белок, в рыбе фосфор. А молоко, сыр, кефир и прочие подобные продукты насыщают организм кальцием. Именно поэтому правильное питание так необходимо каждому человеку.

Ведь питаясь чипсами, бургерами и конфетами, наш организм не получает необходимых для него веществ. Он теряет свою силу и могущество, становится слабым и подверженным вирусам и болезням. Даже красота постепенно уходит от нас вместе с неправильными продуктами. Фаст фуд и прочая еда быстрого приготовления вредит нашему здоровью. Конечно, никто не запрещает ее есть. Просто нужно знать меру и отдавать предпочтение правильному сбалансированному питанию.

Недаром при похудении тренера советуют употреблять только полезную пищу. Она содержит минимум жиров и множество витаминов. В совокупности с регулярными упражнениями, правильное питание существенно подтянуть фигуру человека и ему сбросить лишний вес.

Поэтому даже нет смысла спорить о полезных свойствах правильного питания. Оно определенно имеет большую роль в жизни каждого человека.

Еще несколько лет назад я не верила в правильное питание и не считала, что ему нужно следовать. Я питалась исключительно фаст фудом. И, конечно, это все откладывалось на моем животе и ляжках в виде толстого слоя жира. В конце концов это дошло до стадии, граничащей с сахарным диабетом и гастритом. Именно тогда я твердо решила переходить на здоровую пищу. Я съедала в день полкилограмма фруктов и овощей, утром и вечером пила молоко. Я полностью исключила из своего рациона блюда быстрого приготовления. От сладкого я полностью отказаться не смогла, но существенно снизила его потребление вплоть до одной чашки кофе в день. Даже сахара я теперь клала меньше. Спустя полгода мой вес и здоровье пришли в норму. И теперь я твердо уверена, что правильное питание имеет свое место в каждом доме. Это важно не только для фигуры и здоровья, но и для красоты.

4,5(19 оценок)
Ответ:
Andreyко
Andreyко
12.11.2022

Геніальний роман відомого французького письменника Жуля Верна «П’ятнадцятирічний капітан» був вперше надрукований у 1878 році і одразу ж викликав неабиякий інтерес у читачів. Слід зазначити, що цей твір є одночасно і художнім, і науковим, бо його цікавий та напружений сюжет наповнений не тільки пригодами, а й науковими знаннями.

У романі автор стверджує, що саме знання є найбільшою рушійною силою, яка штовхає людей на подорожі і відкриття. Жуль Верн щиро вірив у те, що винаходи вчених до людям щасливо, цікаво та комфортно жити. Тому деякі герої роману — справжні вчені, люди, віддані науці і своїй справі. Наприклад, кузен Бенедикт. На перший погляд, це звичайна людина, можливо, навіть трохи дивна. Все своє життя він присвятив одній-єдиній справі: вивченню комах і науці про них під назвою «ентомологія». Бенедикт любив годинами роздивлятися дорогоцінні для нього колекції метеликів та жуків. Якщо спитати в Бенедикта про якусь комаху, він міг розповісти про неї дуже докладно, адже він добре розумівся на біології. Єдиний його недолік — це абсолютна непристосованість до реального життя.

Ще більш цікавий образ головного героя роману — юного капітана Діка Сенда. Він був настільки сміливий, що узяв на себе відповідальність за життя інших людей, його товаришів по нещастю. Він був мужнім, витривалим і надзвичайно кмітливим. Завдяки дому, що Дік Сенд добре знав географію, він зміг вести «Пілігрим». Ті ж самі знання врятували п’ятнадцятирічного капітана і його команду від багатьох небезпек. Жодному капітанові неможливо обійтися без двох дисциплін — навігації та вищої математики. Адже для того, щоб не збитися з курсу, капітанові будь-якого судна треба постійно вести доволі складні розрахунки, а це вже справжня наука, наука, яка посідає важливе місце у мореплавстві.

Особисто я вважаю, що знання — дуже потрібна і важлива річ у житті будь-якої людини. Я не маю сумніву, що за відсутності певних навичок і знань людина не зможе повністю себе розкрити і прожити повноцінне життя. Адже справжня особистість повинна постійно розширяти свої знання, розвиватися і ніколи не зупинятися на досягнутому.

Розвитку мислення та інтелекту і сприяє наука. Саме вона удосконалює наше життя. Я це добре розумію і тому мені подобається навчатися у школі, постійно дізнаватися про щось нове в оточуючому нас світі. Крім того, я люблю читати і займаюся самоосвітою. Мені усе дуже цікаво, а до того ж, я впевнений, що отримані мною знання обов’язково знадобляться мені у дорослому житті.

Объяснение:

4,4(6 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ