М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

M M 1 Порівняйте зразки китайської, япон
ської і корейської архітектури та визна
чте (замалюйте) національні своєрід
особливості й спільні риси.
іте основні жанри Китай​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Thevalk3
Thevalk3
04.06.2023

Твір на тему "Чи зробило золото кого-небудь щасливим" пропоную скласти так:

Золото - не синонім щастя. Чимало людей, які не мають великих грошей та неймовірного багатства можуть по праву зватися щасливими. Озирнімося навколо: близькі люди поруч, родина у повному складі, всі здорові та усміхнені. Хіба це не радість? Але інколи можна купити щастя за гроші. Наприклад, людині не вистачає коштів на лікування. Коли вона отримує потрібну суму та здоров'я на додачу, то стає справді щасливою.

Згадаємо твір Бальзака "Гобсек". Головний герой - це дуже жадібний чоловік похилого віку. Його жадоба збагачення стає маніакальною. У гонитві за золотом Гобсек не встигає пізнати справжнє щастя: родинний затишок, любов, дружбу. У людини мають бути гроші, проте бажання збагатитися не повинне виходити за певні межі

Объяснение:

4,6(23 оценок)
Ответ:
Boba35
Boba35
04.06.2023

Кінець XIX ст. - створення кінескопів, біоскопів, вітаскопів та ін. примітивних видів кінопроекторів.

1894-винахід німого кіно. Демонстрація винаходу в США Т. Едісоном, в Англії р.У. Поллом.

1895-винахід сінематографа (з'єднання плівки з проекційним ліхтарем) братами Опостом і Луї Люм'єрами. Поява перших документальних фільмів братів Люм'єр (»Прибуття поїзда«,» поливальник " і т.д.).

1907-1908-застосування режисером ж. Мельєсом ТЕХНІЧНИХ трюків в кіно (макети, подвійна експозиція, Комбіновані, уповільнені і прискорені зйомки і т.д.). Зйомки фантастичних серій (»подорож на місяць«,» подорож через неможливе«), зйомки кінофеерій (»Червона Шапочка«,»Попелюшка").

1907-винахід професором Петербурзького технологічного інституту Б.Л. Розінгом електрон но-променевої трубки (кінескопа).

1908-створення першого мальованого (мультиплікаційного) фільму у Франції.

1911-Розінг вперше в світі здійснив в лабораторних умовах передачу зображення на відстань декількох метрів (прообраз телебачення).

1914-створення нових жанрів кінематографа (детектив, комічний фільм, вестерн, багатосерійний пригодницький фільм). Розквіт німого кіно в Росії (режисери Я.Протазанов, є. Бауер, в. Гардін, актори в. холодна, і. Мозжухін, в. Полонський).

1920-масовий розвиток світового кіно завдяки творчості американських режисерів Д.Гріффіта і т. Інса. Створення ч. Чапліним фільмів, що увійшли до золотого фонду світового мистецтва (»малюк«,» Золота лихоманка«,» Цирк«,»на плече"). Поява в Росії робіт талановитих режисерів С.Ейзенштейна, в. Пудовкіна, а. Довженка, що відносяться до найвищих досягнень мистецтва XX ст. («Броненосець "Потьомкін"», «нащадок Чингісхана» та ін.).

1927-створення першого звукового фільму на кіностудії "Уорнер Бразерс «(режисер А.Кросленд, фільм»Співак джазу"). У Росії перші звукові фільми з'явилися в 1931-1932 рр. («путівка в життя» Н.ЕККА і «зустрічний» с. Юткевича і Ф. Ермлера).

1936-перші передачі телебачення в Росії.

1940-поява в Росії у продажу перших телевізорів.

1949-модернізація телецентру на Шаболовці. Здійснення регулярного телемовлення в Росії.

1970-винахід касетного відеомагнітофона-приставки до телевізора.

1973-початок масового випуску японською фірмою "Соні" відеомагнітофонів і касет

1980-і РР. і по теперішній час-впровадження в сучасне кіно електронної техніки, використання багатоканальних систем запису і відтворення звуку, Використання комп'ютерної графіки і синтезаторів, забезпечення ефекту безпосередньої присутності глядача у відтворюваній події (стереоефекти, ефект dolby).

Объяснение:

4,4(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ