М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dgotshalk
dgotshalk
18.01.2023 15:35 •  Другие предметы

С табличного процессора набрать и оформить таблицу, как представлено в образце. Оценивается соответствие образцу.


С табличного процессора набрать и оформить таблицу, как представлено в образце. Оценивается соответс

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ermolaeva1207Arina
ermolaeva1207Arina
18.01.2023

У деяких живих організмах нагромаджуються певні хімічні елементи. Так, у водоростях нагромаджується йод, у жовтці - літій, у болотній рясці - радій тощо.

Вода та інші неорганічні речовини, їхня роль у життєдіяльності клітини. Із неорганічних сполук у клітині найбільше води. Чим вища інтенсивність обміну речовин у тій чи іншій тканині, тим більше вона містить води.

В ембріона людини у віці 1,5 місяця вода становить 97,5%, у восьмимісячного - 83, у немовляти - 74, у дорослої людини в середньому 66%. Вміст води в різних органах і тканинах людського організму також різний. Так, мозок дорослої людини містить 86%, печінка - 70, кістки - 20% води. З віком вміст води у тканинах зменшується. Вода виконує в клітинах багато функцій: збереження об'єму, забезпечення пружності клітин, розчинення різних хімічних речовин.

Крім того, вода - це середовище, в якому відбуваються всі хімічні процеси. Вона безпосередньо бере участь в усіх хімічних реакціях. Так, розщеплення жирів, вуглеводів та інших органічних сполук відбувається в результаті хімічної взаємодії їх з водою. Завдяки високій теплоємності вода захищає цитоплазму від різких коливань температури, сприяє терморегуляції клітин і організму.

4,4(42 оценок)
Ответ:
Lis25pfi174
Lis25pfi174
18.01.2023

Порядок справляння плати за виконання митних формальностей органами доходів і зборів поза місцем розташування цих органів або поза робочим часом затверджено Мінфіном України від 23.10.2017 р. № 862.

Відповідно до зазначеного Порядку рішення про виконання митних формальностей поза місцем розташування або поза робочим часом приймається уповноваженою особою митниці на підставі письмового звернення суб’єкта ЗЕД встановленого зразка.

Плата справляється за кожним письмовим зверненням незалежно від кількості оформлених митних декларацій і нараховується відповідно до фактичного виконання митних формальностей (за кожну повну або неповну годину з урахуванням часу, витраченого на проїзд до місця проведення митних формальностей та у зворотному напрямку). Розмір плати встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 р. № 93 «Про справляння плати за виконання митних формальностей митними органами поза місцем розташування митних органів або поза робочим часом, установленим для митних органів».

Объяснение:

4,4(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ