М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
polina1347
polina1347
25.01.2022 01:33 •  Другие предметы

1. Кыргыз тилинде кандай сүйлөм мүчөлөрү бар?
2. Сүйлөмдүн баш жана айкындооч мүчөлөрү кайсылар?
3. Бир өңчөй мүчөлөр деген эмне? Мисал келтиргиле
4. Мен шашканымдан алактап союл таяк таш-туш издей баштадым. Сүйлөмдөн бир өңчөй мүчөлөрдү тапкыла?
5. тапшырманы аткарып келишти. Сүйлөмдү бир өңчөй ээлер менен толуктагыла.
6. Сүйлөмдү андан ары улантып жаз. Бишкектин көчөлөрү
7. Сүйлөмдү которгула. Низкое солнце не греет, но блестит ярче летнего.
8. Бир өңчөй аныктооч деген эмне? Мисал келтир.
9. Бачндоочту (иштеп жат-) учур чакка , мектеп, шаар, чет өлкө деген сөздөрдү жатыш жөндөмөдөгү толуктооч формасына келтирип жазгыла.
Атам
Атаң
Атаңыз
Атасы
Үлгү: Атам шаарда, чет өлкөдө иштеп жатат
10. Бош убакта ойнойбуз, эс алабыз, китеп окуйбуз. Бир өңчөй баяндоочторду тапкыла.
11. Кайсы учурларда Кыргыз Республикасынын гимни ойнотулуп , туусу көтөрүлөт?
12. Сүйлөмдү улантып жазып ,чакан текст түзгүлө жана текстке ат койгула!
Арча-жыттуу, пайдалуу дарак.

👇
Ответ:
юля6712
юля6712
25.01.2022

1) эмгек+чил, сыз+гыч

саан+чы, тил+чи, жумуш+чу, өтүк+чү.

2)сүйлөмдүн баш мүчө-ээ жана баяндооч. Айкындооч мүчөлөрүнө аныктооч, толуктооч, бышыктооч кирет.

3)бир өңчөй-бирдей суроолорго жооп берип, сүйлөмдө бирдей милдет аткарып, бирибири менен байламталар же интонация аркылуу байланышкан сүйлөм мүчөлөрү . мисалы:Эмне үчүн бала адамга да, айбанга да, канаттууга да таттуу болуп калды экен?

4)извини остальное не могу

4,7(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
anarrzayev93p09qob
anarrzayev93p09qob
25.01.2022

Відповідь:

Дихати! Для когось навіть просто дихати – означає жити. Хіба ж немає у світі людей, яким природа залишила лише можливість фізичного існування, тобто, дуже обмежила їхні фізичні можливості? Звичайно, дихати - це дуже важливо, без цього неможливе життя, але життя в матеріальному сенсі. А ось в повноцінному розумінні жити - це не тільки дихати, але і знати заради чого живеш, і те, заради чого живеш,  берегти і примножувати. І все це можливе тільки у стані активній дії.

Давайте згадаємо про таку красу природи як рослини, про їхні квіточки, листочки... Ось вони дихають, живуть, ростуть і око радують. Проте... Людина не може порівняти життя рослини з повноцінним людським життям. Адже з квіткою все зрозуміло заздалегідь, виросла, розцвіла, і таких квітів безліч, і нова квітка з'явиться, і все піде по новому циклу. Але в житті кожної нової людини не може бути загального алгоритму, людина не може жити як рослина, їй треба щось ще, крім дихання - рух, розвиток, дії, почуття і емоції.

Діяти! Це найбільш життєве слово, і тільки у дії можна повністю відчути смак життя, відчути себе частиною Людства, а не простим шматочком мозаїки.

Жити - це не просто радіти кожній миті, а радіти разом, бути чиєюсь радістю і допомагати радіти іншим.  

Жити - це не просто удосконалити, зробити себе, але ще і зробити витвір з себе. Пам”ятаєте, як у Джека Лондона працював над собою його улюблений герой Мартин Іден? Адже він міг просто жити таким, яким він був народжений. Але його девізом було: якщо тобі важко, значить, ти йдеш правильним шляхом. Але ця людина прагнула самовдосконалення і багато чого досягла на цьому шляху. І не його провина, що життя закінчилося так трагічно, це не привід, щоб скласти руки і нічого не робити, йому просто не пощастило з любов”ю, але це окрема субстанція, де від героя майже нічого не залежало.  

У світі немає нічого руйнівнішого, нестерпніого за бездіяльність і очікування. Втілюйте свої мрії в реальність, працюйте над ідеями. «Умій жити і тоді, коли життя стає нестерпним», - сказав видатний письменник М. Островський. Він, багато років прикутий до ліжка тяжкою хворобою,  був прикладом саме такого життя.  

Є люди, які докладають неймовірних зусиль, щоб не просто дихати, а жити повним життям. Можливо досягти всього, треба лише мати мету і йти до неї. Це повинно надихати нас усіх на перемоги і звершення.

Пояснення:

4,7(67 оценок)
Ответ:
bogdan1001b
bogdan1001b
25.01.2022

Еще в 1923 году в Советском Союзе появилось первое спортивное общество «Динамо». В 1935 году было основано спортивное общество «Спартак». Физическая культура идет в массы: проводятся парады физкультурников и рабоче-заводских спортивных объединений. Член нового, коммунистического общества должен быть совершенен как морально, так и физически. Эта установка прочно закрепилась и в искусстве того времени (скульптура, агитационные плакаты). С 1931 года государство берет физическую культуру граждан под свой контроль, создается программа общей подготовки ГТО – «Готов к труду и обороне!». Программа охватывала возрастной диапазон о 10 до 60 лет. Граждане, сдающие нормативы награждались золотыми, серебряными или бронзовыми значками – в зависимости от уровня подготовки. Разумеется, столь высокая популярность спорта сыграла значительную роль в период Великой Отечественной Войны – людей не пугали тяжелые рабочие будни, а женщины повсеместно заменяли мужей, ушедших на фронт, на трудовом посту.

Объяснение:

4,5(17 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ