Азбука
— Ти, Галинко, вже знаєш азбуку?
— Авжеж знаю.
— Тоді скажи мені, будь ласка, яка буква йде після «А»?
— Всі інші букви.
* * *
Питали
— Тебе питали сьогодні в школі?
— Питали...
— А що?...
— Чого ви на батьківські збори не ходите...
* * *
Є сенс
— От якби-то екзамени та складати на місяці!
— А чому?
— Тому, що там всі предмети в шість разів легші.
* * *
Зрозумів
На уроці учитель спитав одного неуважного учня:
— Коли найкраще рвати яблука?
Учень не задумуючись випалив:
— Як собака прив’язаний.
* * *
Здивувався
М а т и. Знову сьогодні вчителька скаржилася на тебе!
С и н. Як же це? Сьогодні я зовсім у школі не був!
У трагедійному романі показано, як Джульєтта перетворювалася з дівчинки на жінку. Спочатку було показано, що вона була простою дитиною, яка була твердо впевнена у тому, що потрібно слухатися у всьому батьків, слідувати їх настанов і порад для того, щоб бути щасливою і правильною особистістю. Але істотні зміни з її розумом відбулися тоді, коли вона познайомилася з молодою людиною на ім’я Ромео. У образу Ромео є теж багато схожого з образом Джульєтти. Тим не менш, його образ і особистість є своєрідними. Ромео так само росте на очах у читача, він переживає деякі зміни у своєму житті і своєму характері. Спочатку він не зовсім розуміє, яка його мета, призначення і що він повинен робити в цьому житті. Але, коли він зустрічає Джульєтту, все стає на свої місця, адже він розуміє, що саме вона і є його теперішньою обраницею. Він стає об’єктивною і відчуженою людиною, він відчуває байдужість до тих, хто йому не близький і на його думку несправедливий. Як не дивно, але їхні батьки були проті, бо тут все дуже просто їні сім`ї були проти цього не просто так. Цікава історія обох сімей розвела Ромео і Джульетту. Друзі Ромео не могли уявити їх разом. Тому друзі Ромео могли сприйняти це як жарт, а може і по іншому.
Название произведения - "Времена года. Апрель."
Автор - П.И.Чайковский
Пару предложений о том, какой характер, по вашему мнению у этого произведения - Произведение построено на вальсообразном ритме, вся проникнута порывом, взлетом эмоций. В ней проникновенно передано то волнение, которое возникает при созерцании весенней природы, и радостное, скрытое в глубинах души, чувство надежды на будущее и затаенного ожидания.
Музыка пьесы «Апрель. Подснежник» настолько правдива, что мы зрительно представляем таяние снега, щебет птиц и появление маленького цветочка – подснежника .
Наша душа поёт вместе с замечательной музыкой Чайковского и наполняется мечтами и надеждами вместе с пробуждающейся и ликующей природой.
Петр Ильич запечатлел в музыке красоту природы. Каждая новая пьеса – пейзажная зарисовка, которая по характеру неразрывна с душевным состоянием человека, будь-то грусть, радость, мечта или раздумье.