М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Проанализировать деятельность лизинговых компаний на примере ВТБ-Лизинг и Сбербанк-Лизинг и привести примеры лизинговых сделок на движимое и недвижимое имущество. Задача 1.
Рассчитайте стоимость объекта с учетом НДС . Величина прямых затрат -20 млн.руб., в том числе стоимость материалов- 14 млн.руб., затраты на эксплуатацию строительной техники-2 млн. руб., в том числе заработная плата машинистов-1 млн.руб. Величина накладных раходов-112 % от ФОТ, величина сметной прибыли- 65% от ФОТ.
Задача 2.
Рассчитайте стоимость материалов, если стоимость объекта с учетом НДС- 48 млн.руб, накладные расходы- 8,96 млн. руб., что составляет 112% от ФОТ. Затраты на эксплуатацию строительной техники-2,8 млн.руб., в том числе заработная плата машинистов-1,2 млн.руб. Сметная прибыль-65% от ФОТ.
Задача 3.
Рассчитайте себестоимость строительно-монтажных работ, если стоимость объекта с учетом НДС-36 млн.руб. Накладные расходы -5,6 млн.руб., что составляет 112% от ФОТ. Сметная прибыль - 65% от ФОТ.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
shoistakarimova
shoistakarimova
04.10.2022

Задачи революции

Итоги революции

1. Ликвидировать самодержавный строй

1. Установление думской монархии

2. Установить парламентскую форму правления

2. Создание Государственной думы

3. Предоставить народу демократические права и свободы

3. Дарованы демократические права и свободы

4. Решить национальный вопрос

4. Разрешение применять родной язык в национальных школах

5. Уничтожить помещичье землевладение

5. Было улучшено положение крестьян

Не были уничтожены самодержавный строй и помещичье землевладение

4,4(73 оценок)
Ответ:

Спілкування належить до базових категорій психології. Його соціальна функція полягає в тому, що воно є засобом передавання суспільного досвіду. Завдяки спілкуванню утворюються спільноти людей, в яких налагоджується взаємодія і виробляються соціальні норми поведінки.

Люди постійно взаємодіють між собою, що є необхідною передумовою задоволення їх потреб. Жодна людська спільнота не може ефективно діяти, якщо індивіди, які до неї належать, не встановлять між собою контакт і не досягнуть належного взаєморозуміння. Вся історія людства є історією взаємодії людей. Однією з найважливіших форм такої взаємодії є спілкування.

Спілкування — процес взаємодії між двома чи кількома особами, що полягає в обміні інформацією пізнавального чи емоційно-оцінного характеру.

У спілкуванні реалізується потреба однієї людини в іншій. Через нього люди організовують різні види теоретичної та практичної діяльності, обмінюються інформацією, досягають взаєморозуміння, взаємно впливають одне на одного, формують свій світогляд. У спілкуванні вони розвиваються фізично і духовно, формуються як суспільні суб'єкти.

Діяльність і спілкування. Поширеним є розуміння спілкування як діяльності. Про це свідчать такі часто вживані вирази, як «комунікативна діяльність», «діяльність спілкування», «спілкування як вид діяльності» тощо. При цьому на процеси спілкування намагаються поширювати теоретичні твердження, розкриті при вивченні предметно-практичної діяльності.

Проте аналіз спілкування тільки в системі понять діяльності має труднощі. Так, одним із найважливіших чинників діяльності є мотив. Коли розглядати навіть найпростіший варіант спілкування між двома індивідами, то виявляється, що кожен із них, вступаючи в спілкування, має свій мотив. Ці мотиви, як і цілі, не збігаються. Виникає питання: чий мотив стає мотивом їх спілкування? Відповідаючи на нього, слід врахувати, що мотиви і цілі в спілкуванні можуть як зближуватися за змістом, так і віддалятися. Отже, вже із самого початку виявляється неможливість аналізувати спілкування в поняттях діяльності. Не менші труднощі виникають і при визначенні суб'єкта і об'єкта. Ось чому спілкування як процес є не тотожним діяльності і потребує специфічного підходу.

Виконуючи спільну діяльність, індивід об'єднується з іншими людьми, спілкується з ними, добивається взаєморозуміння, повідомляє якусь інформацію, одержує повідомлення від інших. При цьому спілкування є частиною діяльності, її інформаційним аспектом, комунікацією. Це спілкування першого роду.

Але, створивши продукт (машину, пісню, книгу), куди ввійшло спілкування як комунікація, людина через нього представляє свою індивідуальність іншим людям, продовжує себе в інших. Створений предмет одночасно є і предметом діяльності, й засобом утвердження людини в суспільному житті, бо його виготовили для інших людей. Він опосередковує стосунки між людьми: спілкування стає виробництвом спільного продукту — у ньому втілюються частини Я виробника й споживача. Це спілкування другого роду. Якщо спілкування першого роду було частиною спільної діяльності, то щодо спілкування другого роду ця діяльність є істотним аспектом. Отже, спілкування і діяльність утворюють нерозривну єдність.

Объяснение:

4,5(58 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ