Оформите источник правильно как в КР и ВКР: Просветова, Т.С.Методология и методы психолого-педагогических исследований. – Воронеж. – С. 209.
Правильные примеры:
Рузавин, Г. И. Научная теория: Логико-методологический анализ / Г. И.
Рузавин. – М. : Мысль, 1978. – 237 с.
Условные обозначения: // – сборник или журнал, / – при наличии
составителя или редактора, например:
Апраксина, О. А. Современные требования к школьному учителю-музыканту
// Музыкальное воспитание в школе / Сост. О. А. Апраксина. – М. : Музыка, 1982.
Пилиповский, В. Я. Требования к личности учителя в условиях высоко-
техничного общества / В. Я. Пилиповский // Педагогика. – 1997. – № 5. – С. 97-103.
Серед базових ідей нашого часу «свобода» і «справедливість» складають високовалентних поняття. Інтерес до них нібито навіть і дещо зріс в порівнянні з недавнім минулим - другою половиною ХХ століття. З одного боку, можливо, ми всього лише по при вичке підкреслюємо їх одвічну актуальність для челове ческого духу, що не терпить ні рабства, ні взагалі будь-якого пригніченого стану. Але, з іншого, жонглюючи шпалери ми поняттями, політики і громадські діячі, правозахисники і критично налаштовані інтелектуали, ме діанарратори і експерти, журналісти і письменники, худож ники і творці віртуальної реальності все очевидніше екс періментіруют з ними не стільки як з «чистими» поня тиями, скільки як з якимись соціальними сутностями.
Свобода то протиставляється справедливості, то тимчасово примиряється з нею, то знову відкидає справед ливость як явище, глибоко суперечить достатньо міс ву свободи. Що первинне, що пріоритетне, що утворює систему, що паразитує за рахунок іншого? Можливі або неможливі вони один без одного? За до яких союзів пов'язати обидва поняття, вибираючи стратегії майбутнього: «і» / «або»? І т.д