М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nonikc1
nonikc1
08.05.2023 19:45 •  Другие предметы

Тема уроку в школі "Методи і прийоми навчання природознавства". Мета: закріпити теоретичні знання про методи і прийоми навчання, продовжувати формувати вміння гати, виділяти основне, аналізувати, узагальнювати, робити висновки. Розвивати увагу, професійні навички, виховувати любов до професії. Студенти повинні знати: особливості всіх методів та прийомів роботи. структуру всіх методів навчання; вимоги до проведення бесіди, розповіді; значення дослідів та на уроках природознавства. Студенти повинні вміти: аналізувати урок; заповнювати протокол обговорення; робити письмовий аналіз виходячи з одержаних завдань. Матеріально технічне оснащення робочого місця : схема аналізу уроку. Короткі відомості з теоретичної частини роботи. Метод навчання – це система в взаємопов’язаної діяльності учителя та учня, спрямованих на досягнення загальних цілей та всебічного розвитку дитини. Існує кілька класифікацій методів навчання. Від дидактичних цілей:методи вивчення нового матеріалу, методи закріплення та вдосконалення знань, методи перевірки знань. За дидактичною метою, завданням та діяльністю вчителя: комунікативні, пізнавальні,перетворювальні,систематизуючи, контрольні. За характером пізнавальної діяльності учнів: пояснювально-ілюстративні, репродуктивні, проблемні, частково-пошукові, дослідницькі методи. Найбільш простою і широко відомою є класифікація методів за джерелами знань: словесні, наочні і практичні. До словесних методів можна віднести розповідь, бесіду, пояснення, читання підручника, науково-популярної літератури. До наочних методів – демонстрація та До практичних методів навчання належать: вправи, дидактичні ігри, дослідно-експериментальна робота, моделювання, проектування. У першої групи методів джерелом знань є слово, а в другій – показ, в третій – практична робота. Кожний метод розкривається методичними прийомами. Їх можна розділити на три групи: логічні, організаційні і технічні. Логічні забезпечують розвиток мислення учнів, самостійність їхньої роботи. Організаційні - спрямовують увагу на сприймання і роботу учнів. До технічних належать прийоми, якими досягається підготовка робочого місяця, використання різного обладнання. Зміст і послідовність виконання завдань 1. Під час уроку зробити запис методів і прийомів, використаних учителем на різних етапах уроку. 2. Коротко проаналізувати основні методи ( розповідь, бесіда, дослід відповідність їх застосування. 3. Зробити висновки про виконання учителем основних вимог. Які становляться до словесних, наочних методів, до дослідів зміст уроку записати за відповідною схемою. Виділити виховне значення методів на уроці. 5. Завдання для письмового аналізу: а гаючи урок зафіксувати основні структурні етапи даного уроку; б) визначити освітні галузі, що інтегруються в уроці; в) визначити які компетентності формуються на уроці; г) визначити конкретні очікувані результати учіння; д) оптимізація інтегрованого змісту з урахуванням соціальних і особистих потреб; е) раціональність вибору змісту навчального матеріалу, що забезпечує інтеграцію навчальних досягнень учнів, системність і глибину їх знань; ж) раціональний вибір методів і засобів організації навчально-пізнавальної діяльності учнів: - аналіз розповіді вчителя, її доступність, науковість, цікавість, зв'язок із життям. Виховне значення розповіді; - види і місце бесіди на уроці. Виконання основних вимог до бесіди; - доцільність використання наочних методів навчання; - практичні методи навчання; - досліди на уроці, їх наочність і ефективність. Дотримання вчителем методичних вимог до проведення лабораторних чи демонстраційних дослідів; - зв'язок навчального матеріалу з життєвим досвідом дітей; - ефективність використання шести цеглинок на уроці; з) формування і розвиток в учнів позитивних мотивів навчально-пізнавальної діяльності, інтересів, творчої ініціативи і активності; и) зміна інтелектуальної діяльності; к) розвиток мовлення школярів, обумовлене взаємовпливом різних навчальних предметів; л) емоційний розвиток учнів; м) включення учнів у творчу діяльність, н) визначення виховних можливостей навчального матеріалу; о) формування життєво необхідних якостей: п) увага і гуманне відношення до учнів, до тримання вимог педагогічного такту, співробітництво зі школярами і зацікавленість у інших успіхах. 6. Письмовий аналіз уроку зі своїми зауваженнями та пропозиціями. 7. Зробити висновки Методичні рекомендації з виконання та оформлення запис змісту уроку зробити за відповідною схемою уроку природознавства проведеного в класі школи «» 20р. Урок проводив вчитель Тема уроку. Мета уроку: Структурна частина уроку Хід уроку Освітні галузі , що інтегруються Аналіз прийомів і методів роботи І.Ранкова зустріч

👇
Ответ:
анюко
анюко
08.05.2023

кмсрьиллсрдмаоовоьсп

4,4(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
milka10101
milka10101
08.05.2023
1 We have known each other since we were a child.
Мы знаем друг друга c тех пор как были детьми.
2 The little girl has been feeling bad since Friday.
Девочка плохо себя чувствует с пятницы.
3 His parents have been living in Samara since they got married.
Его родители живут в Самаре с тех пор, как они поженились.
4 She has been playing football for six years.
Она играет в футбол шесть лет.
5 Mr. Marshall has been teaching Chinese in Russia since 2012.
Мистер Маршал преподаёт китайский язык в России с 2012.
6 I have been dreaming of going to USA since I was a child.
Я с детства мечтаю поехать в США.
4,6(21 оценок)
Ответ:
EzVikaEz
EzVikaEz
08.05.2023
Минең ғаиләм.
Тормош мәшәҡәттәренә бирешмәй, күңел тѳшѳнкѳлѳгѳнә бирелмәй, гѳрләтеп донъя кѳткән ауыл кешеләре һәр ваҡытта ла һоҡланыу уята.Ошондай ғаиләләрҙең береһе- минең олатайым һәм өләсәйемдәрдәр ғаиләhе булган.
Иҫке-Шах ауылында йәшәгән Гыймазетдин менән Ракыя Шиhа -бетдиновтарҙы ла ѳлгѳлѳ ғаиләләр исемлегенә индерергә була. Улар, йәштәрҙән ҡалышмай, тормоштан йәм, тәм табып, дәртләнеп донъя кѳттө. Тырыш хужа йортонан билдәле, тип бушҡа әйтмәйҙәр. Уңған ғаиләнең йорт алды баҡсаһы ла әллә ҡайҙан иғтибарҙы йәлеп итә ине.Үҙҙәре матурлыҡ булдырып, уны башҡаларға ла ѳләшеп, таратып йәшәргә яраткан олатайым менән өләсәйем.
Йәшәү осоронда биш бала тәрбиәләп , лайыҡлы хеҙмәт юлы үтеп, Маҡтау ҡағыҙҙары, Рәхмәт хаттары менән бүләкләнеп тормош кисергәндәр хезмэт ветерандары. Бурыстарына яуаплы ҡараған, эштәрен һәр саҡта ла еренә еткереп башҡарғандар. Ғәҙәттә, уртаҡ донъя ҡороп, матур балалар үҫтереп, башҡаларға үрнәк булып йәшәгән парҙарҙы, силәгенә күрә ҡапҡасы, тип әйтергә ярата халыҡ. Гыймазетдин олатайымҙың тормошон нәҡ ошолай тип атарга була.
Ҡул эштәренә, аш-һыуға оҫта өләсәйем үҙенең тәжрибәһен башҡалар менән дә уртаҡлаша. Ҙур йорт һалып, ҡыҙ һәм улдарына белем биреп оло тормошҡа сығаралар. Улар ярҙамсыл, кешелекле булыуҙары менән дә ауылдаштарының хѳрмәтен яулаған. Бѳгѳн уларҙың балалары үҙ ғаиләләрен ҡороп, балалар тәрбиәләп, атай-әсәйҙәре йѳҙѳнә ҡыҙыллыҡ килтермәй, үҙаллы тормош кѳтә. Беҙ улар менэн горурланабыз!
Ошо ғаиләлә тыуып үскән Рәмилә исемле ҡыз- минең әсәйем. Рәмилә Гыймаҙетдин ҡыҙының килен булып тѳшѳүенә, Рәзиф Минзаhит улы менән тормош ҡороуҙарына, 23 йыллап ваҡыт үтеп киткән. Алтын ҡуллы атайыбыҙ –төрлө эштәрзе еренэ еткереп эшлэй. Беҙ гаиләбеҙҙә өс бала.Апайым алыҫ Себерҙә нефтьсе булып эшләй, агайым шәhәрдә төҙөүселәр көллиятендә белем алһа , мин мәктәптә уķыйым. Әсәйебеҙ уҡытыусы һөнәрен үҙләштереп 25 йыл мәктәптә балаларға белем бирә. Әсәйебеҙҙе уҡыусылар, ауыл халҡы ихтирам итэ. Ул гѳл-сәскәләр үҫтерергә ярата, баҡсасылыҡ менән дә шѳғѳлләнә, мал-тыуар, кош-корт тотоуҙа ярҙамлаша. Атай - әсәйем баҡса үҫтерергә лә, мал аҫрарға ла, тѳп эштәренән тыш, тѳрлѳ йәмәғәт эштәрендә ҡайнап йәшәргә лә ваҡыт таба. Уларҙың күңел нуры, дәрте эргә-тирәләгеләргә лә күсһен, тырышлығы, сәме ѳлгѳ булып торһон ине . Беҙҙең ғаиләбеҙҙә татыулыҡ, ихтирам , мѳхәббәт һәм тоғролоҡ өҫтөнлөк итә.
Мин тирә-яҡҡа матурлыҡ, изгелек ѳләшеп йәшәгән ғаиләм булыу менән ғорурланам!
Перевод сюда не вмещается(прости)
4,8(94 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ