Мій будинок – моя фортеця. Це правда! Він не має товстих стін і веж. Але в ньому живе моя маленька і дружна сім'я. Мій дім – це проста квартира з вікнами. Від того, що моя мама завжди жартує, а тато їй підігрує, стіни нашої квартири завжди наповнюються світлом і теплом.
У мене є старша сестра. Ми не завжди з нею порозумілися, але я все одно сумую по сміху сестри. Після школи мені хочеться бігти додому по сходах під'їзду.
Я знаю, що відкрию двері і відчую запах мами і папи крему для туфель. Переступимо поріг, і мене зустріне сестричка. Зайду в кімнату, кину речі, а мама мене ввечері лаяти.
Моє улюблене місце – це кухня. Вона тепла, затишна і пахне ранковими оладками. Мені подобається сидіти за столом біля вікна і робити уроки. Взимку мене зігріває тепла батарея і бабусину хустку. Він висить на спинці стільця. Бабуся каже, що він пов'язаний з козячого пуху, тому так дивно пахне. Це мій улюблений запах.
Мій дім – мій притулок. Я люблю проводити час в ньому. У вихідні дні ми часто виїжджаємо за місто, але через короткий час вже хоти повернутися. В рідних стінах завжди спокійно і тихо. У дощовий осінній день по кімнатах пливе аромат чаю. Взимку пахне ялинкою. Весною тато приносить перші конвалії для мами і сестри. Вони дуже ароматні. Влітку по кімнатах носяться нічні метелики.
Я ніколи не буваю один. І це не тому, що у мене є батьки і сестричка. Просто тут все знайоме. Кожна книжка на полиці вже перечитана. Квіти на вікнах я теж знаю, поливаю їх. Тільки іграшки майже не дістаю. Виріс. Але вони нагадують мені дитинство. Я знаю, що скоро виросту. Поїду вчитися, так каже дідусь. Моя кімната спорожніє. Але мені хочеться, щоб мій будинок ніколи не забував про мене. Я теж його не забуду. З ним пов'язані теплі спогади: перший клас, велосипед, зеленка на колінах і перші букви.
Объяснение:
Виберіть що вам підходить.
Смешанные посадки – это выращивание на ограниченной территории сразу нескольких овощей или ягод вперемешку или по схеме для рационального использования площади. Растения оказывают многостороннюю друг другу.
Например, цветы, посаженные рядом с овощами и цветущие одновременно с ними, привлекают насекомых-опылителей, некоторые пряные растения выделяют отпугивающие от овощей или цветов вредителей, другие синтезируют корнями вещества, стимулирующие развитие корней овощных и плодовых растений.
Это лишь малая часть положительной взаимосвязи, часто огородники замечают благоприятное соседство растений, но даже не могут предположить причину, или найти ответ в литературе, который бы объяснял подобное содружество. Возможно, дело в мини экосистеме, ведь помимо растений на крошечном клочке земли живут и размножаются миллионы микроорганизмов, растения дышат, расходуют различные элементы питания, выделяют в почву и воздух различные вещества.
Иногда влияние одной культуры на другую косвенное, например, соседствующие рядом со смородиной кусты сорных трав могут привлечь тлей, и грубо говоря, взять на себя удар, пока активизируются божьи коровки. Некоторые цветы, высаженные даже в другом конце сада (тысячелистник, астры, рудбекия) привлекательны для златоглазок, которые поедают, не только тлю, но и личинок колорадского жука.
Ну вот)
ответ: Автор – Фрідріх Шиллер
Рік написання – 1785 Тема – прохання в пісні людям обєднатися Ідея – возвеличується єдність усіх людей Ода Шиллера “До радості” стала гімном Європейського союзу, тому що в ній є заклик стати єдиним суспільством, зрозуміти, що ми всі рівні і підкорюємся Богу.