М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ура6
ура6
29.07.2021 10:41 •  Другие предметы

Розв'яжіть ситуацію Ситуація 1 Костя йшов по коридору, махнув авторучкою, яка чо­мусь перестала писати, і раптом на новенькій, щойно по­фарбованій стіні з'явилися чорнильні плями. Учителька біології Наталія Олександрівна побачила це, підійшла і сказала, що доведеться учневі самому вимити стіну. Костя почав наполегливо стирати плями. Незабаром вони зникли, але свіжо — вимита смуга чітко виділялася на стіні. Тоді він вирішив промити всю стіну коридора. За цим заняттям його і застав класний керівник. — Вирішив до тьоті Маші? Костя ствердно кивнув головою. Обманювати він звик, репутація обманщика закріпилась за ним із 3-го класу. Хотілось спочатку сказати правду, та якось так вийшло. Вчителька, яка знала причину старанності Кості, про­мовчала. А ось на класних зборах голосно заявила: — Ми від всієї душі повинні подякувати Кості за допо­могу тьоті Маші, яку він добровільно надав їй учора. Костя бачив схвальні погляди товаришів. Але за вира­зом обличчя вчительки зрозумів, що вона знає більше, аніж він припускав. Сам не знаючи чому, хлопчик раптом піднявся. — Я зовсім не хотів допомагати... — І розповів, як було насправді. — Я завжди, Костю, вважала, що ти — чесна людина, — відзначила вчителька. — Аз цієї хвилини буду вірити тобі ще більше. І всі учні будуть тебе поважати, якщо будеш чинити так само чесно, як сьогодні. Повертаючись додому, хлопчик думав, що б ще таке зро­бити, щоб чесно зізнатися потім товаришам і пережити ту щасливу хвилину загальної поваги до самого себе, яку він відчув*.
1.На виконання яких функцій спрямоване педагогічне спілкування?
2. Назвіть вид, рівень і стиль спілкування.
3. Які якості і вміння педагога простежують у процесі такого спілкування?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
1337luntik2282
1337luntik2282
29.07.2021

Сколько тебе лет? У людей ломается голос по разному. У кого то в 10 у кого то в 11 и т.д. Я не знаю какие есть средства чтобы голос сломался быстрее, но как я знаю нужно просто ждать. Все равно когда нибудь сломается голос. У меня если честно в детстве был писклявый голос ахахахаха, но в 11 лет начал ломатся, и сейчас у меня уже вполне нормальный голос для моего возраста 14 лет. У меня есть друг у него голос тоже сломался в 11 лет, и сейчас у него прям голос мужчины. Поэтому нужно просто подождать.

4,4(40 оценок)
Ответ:
Cektumcempra
Cektumcempra
29.07.2021
Рівень освіти молоді з кожним роком стає все менше , це вже було доведено і державними , і незалежними дослідниками. Так можна і самому помітити , як розмовляла молодь раніше, і як спілкується тепер . І дивина , як - раз-таки , полягає в тому , що пару -трійку років тому це лякало , а тепер вважається нормою.
Зараз випускники не знають елементарних речей , яким їх навчають у школі , вони не умет думати , пов'язувати логічно дії та явища , і на сьогоднішній день це - не кошмар , а дійсність .
Вся справа не тільки в самих учнях , які не хочуть вчитися , біда криється і в самих викладачів. Наприклад , побувавши на кількох сотнях уроках , незалежні експерти вирішили , що вчителі вибирають для навчання легкі шляхи . Якщо на ЄДІ потрібно впоратися із завданнями В, і це буде вважатися непоганим результатом , то на завдання С вже немає причини звертати увагу. Так і навчають вчителі - діяти , як навчили , а не думати і вирішувати , адже на це зовсім немає часу .
Багато батьків зараз стурбовані тим , що в школі їх дитина не отримує достатньо знань . Багато хто навіть вирішують не віддавати своїх малюків до школи , сподіваючись навчити їх усьому в школі. Цей вихід є більш важким , але , мабуть, єдиним , тому що змінити нинішню систему освіти набагато важче. Раніше вчителя вболівали за те, щоб їхні учні отримали максимум знань , а тепер їм все одно , лише він випустився із зразковим атестатом в самоосвіти на сьогоднішній момент багато. Одним з перших можна позначити приватних викладачів . По-перше , викладач буде навчати не тільки знань, але й дисципліни, і коли дитина вже навчитися планувати свої дії , тоді можна залишати його самостійно займатися. Але перший час за ним має хтось наглядати і навчати .
Інтернет і різні аудіо і відеокурси також непогано допомагають. Але це , знову ж таки, за умови , що дитині буде хтось пояснювати незрозумілі речі , направляти в потрібне русло. Безсумнівно , користь від самоосвіти є, але самоосвіта повинно мати місце бути , а не тільки називатися ім.
Варто пам'ятати і про правила , які до вашій дитині вчитися думати , а не сліпо виконувати завдання і переходити до інших задачах . Необхідно правильно підбирати приватного викладача , який буде не тільки натаскувати його за шкільною програмою.
Дитина, яка в школі вчився сам , буде вільніше почуватися у вищому навчальному закладі , оскільки вже самостійно проходив через навчальний процес без до викладачів . Тому приватних репетиторів варто наймати тільки перед самим вступом.
4,8(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ