Я вважаю, що сім’я відіграє в житті людини важливе значення. Адже саме в ній починається виховання майбутньої людини, спілкування та перше пізнання світу дитиною. А перше мамине слово, бабусина пісня, розповідь дідуся або порада батька відіграють, на мою думку, найголовнішу роль для кожного з нас.У мене велика і дружна родина. Мої бабуся і дідусь живуть далеко від нас, і ми не можемо часто відвідувати їх, проте кожне свято проводимо разом. Вони завжди раді нас бачити. Коли ми приїжджаємо, обов’язково на нас чекають теплі пироги і мила посмішка бабусі. Її завжди цікавлять мої успіхи в школі та справи моїх батьків. Мені подобається радувати її гарними оцінками. А кожну проблему мами і тата вона вислуховує уважно і завжди допомагає розумною порадою. Батьки завжди прислухаються до її слів, і часто бувало так, що саме її рішення було правильним. Це переконало мене, що батьківська увага і любов ніколи не зрадять у житті.
Також у мене є старший брат. Він дуже розумний і відповідальний. Я завжди можу покластися на нього. Він захищає мене від кривдників. Але не тільки за це я його люблю і поважаю. На мій погляд, брат є найщирішою та найдобрішою людиною і ніколи не відступиться від свого слова.
Отже, на мою думку, родину зміцнює довіра, взаємоповага і взаємодо . Ніколи не можна забувати своїх рідних, адже в родинних стосунках це буде зрадою, і сім’я може розпастися. Коли я стану дорослим, то завжди допомагатиму своїм батькам, адже зараз вони роблять усе, щоб мені було добре. Я дуже вдячний своїм мамі й татові, брату, бабусі й дідусеві та сильно люблю їх.
Немає кращого за ліс місця для відпочинку з його красою та величчю. Але жителі нашої області часто не усвідомлюють значення лісів для здоров’я. Щорічно ігається різке збільшення кількості лісових пожеж у період свят і вихідних днів, коли велика кількість громадян відправляється в ліс на пікніки. Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників.
Щорічно в Україні лісові пожежі знищують майже 5 тисяч гектарів лісів. За статистикою майже усі пожежі стаються через людську недбалість.
Причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву не загашені недопалки, а також дитячі витівки з вогнем.
Пожежа здатна перетворити мальовничі місця відпочинку в горільники з обвугленими стовбурами. Те, що створювалося природою протягом багатьох років, може миттєво загинути від вогню.
Прикро відзначати, що причиною масового знищення зеленого фонду є злочинна недбалість та легковажність людей, які приходять до лісу відпочивати. Лісові пожежі приводять до матеріальних, екологічних збитків, знищення навколишнього середовища.
За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність.
1. Пряжа для вязания крючком может быть хлопчатобумажной, синтетической, шерстяной, также многие используют штопку и даже полиэтиленовое волокно.
2.
Материал крючка. Выбирая крючок для вязания, следует знать, что деревянные инструменты используют для вязания различных изделий, вещей, одежды из очень толстой и мягкой пряжи. Их собратья пластмассовые и костяные крючки на вес легкие и весьма эластичные, эти свойства значительно облегчаю процесс вязания мастерицам, однако у них есть свои недостатки: они довольно хрупкие и весьма быстро стачиваются о пряжу, поэтому их необходимо периодически менять, чтобы качество вязания оставалось всегда на высоком уровне. Опыт вязальщиц со всего мира показывает, что лучшими крючками для вязания на данный момент являются всё-таки металлические крючки: они самые прочные и долговечные из всех существующих в наше время.
Гладкая поверхность. При выборе крючка для вязания рукодельницам следует обратить обязательно своё самое пристальное внимание на его поверхность — она должна быть ровной и гладкой, без каких-либо зазубрин и зацепок. Форма головки такого инструмента не должна быть слишком закруглённой или острой. В первом случае будет тяжело протаскивать нить, во втором случае головка будет цепляться за нить пряжи и рвать её. Бородка крючка должна быть в идеале слегка закруглённой и слегка заострённой, чтобы подцепленная нить пряжи отлично удерживалась и в то же время, чтобы крючок не рвал пряжу и не царапал пальчики и ручки во время работы.
Соответствие толщины нити номеру крючка. Особое внимание при выборе крючка следует уделить соответствию толщины нити номеру крючка для вязания. Толщина крючка должна быть по всем основным правилам почти в 2 раза больше толщины используемой пряжи. На многих, да практически на всех современных мотках пряжи производителями обычно указываются номера и типы спиц и крючков для вязания, которые должны быть использованы для вязания изделий из данной пряжи. Присмотритесь внимательно к этикетке на мотке ниток. Либо если у вас пряжа старая и этикетки, к сожалению, не сохранились, просто помните, что толщина крючка должны быть практически в два раза толще толщины нити.
3. Одежду, игрушки, тапочки, носочки, шапки, шарфы, варежки, сумки, аксессуары.
Объяснение:
Второй ответ можешь немного сократить, если лень много писать :)
Объяснение: