М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
9uh9ev2
9uh9ev2
09.06.2022 05:46 •  Другие предметы

Рассмотри изображение выполнять техники французский узелок Определи используемый материал ткань Бархат Шелковой лентой и копятся ткань шелк нитки мулине и пяльцы ткань компартмент и столицы​


Рассмотри изображение выполнять техники французский узелок Определи используемый материал ткань Барх

👇
Ответ:
pаvеl1
pаvеl1
09.06.2022

либо 2 либо 3 какой ты класс?

4,8(14 оценок)
Ответ:
Бекзат2000
Бекзат2000
09.06.2022

ТКАНЬ КАНВА НИТКИ МУЛИНЕ ИГЛА ПЯЛЬЦЫ НЕ ЗА ЧТО

Объяснение:

4,8(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Creeper77
Creeper77
09.06.2022

Запорізька область займає вигідне економіко-географічне положення. Вона розташована у південно-східній частині України і межує з Херсонською, Дніпропетровською, Донецькою областями. Південні кордони області омиваються водами Азовського моря, берегова лінія якого в межах області перевищує 300 км.

Територія області займає 27,2 тис. кв. км, що становить 4,5% території України. Протяжність із півночі на південь становить 208 км, а зі сходу на захід – 235 км. Від м.Запоріжжя до столиці України м.Києва: залізницею - 715 км, шосейними дорогами - 618 км.

Умовно область поділяється на три природно-сільськогосподарські зони: зону степу (50,8%), степну посушливу (34,8%) та сухостепну (14,4 %) зони.

Природно–кліматичні умови дозволяють вирощувати в області майже всі сільськогосподарські культури, отримуючи високі врожаї.

Клімат – помірно-континентальний, характеризується чітко означеною посушливістю. Середньорічні температури: літня + 22 С, зимова - 4,5 С. На рік у середньому припадає 225 сонячних днів, рівень опадів становить 448 мм. Такі кліматичні умови максимально сприяють розвитку сільського господарства, курортів та туризму.

Для області характерний рівнинний ландшафт. Ґрунти переважно чорноземні. Природні ресурси багаті і різноманітні. У регіоні знаходяться значні запаси залізної й марганцевих руд, гранітів. Частка регіону в сумарних запасах мінеральної сировини в Україні складає: пегматит – 88,06%, апатит – 63,42%, марганцева руда – 69,1%, вторинні каоліни – 22,9%, вогнетривкі глини – 8,6%.

На території області протікає 109 річок, у тому числі Дніпро - третя за величиною річка в Європі, яка є важливою транспортною артерією України. Промисловість області забезпечують води Дніпра, де побудовано ряд водосховищ.

Чисельність наявного населення області за станом на 01.01.2012 склала 1791,7 тис. осіб.

Адміністративно Запорізька область складається з 20 сільських районів і 5 міст обласного значення (Запоріжжя, Мелітополь. Бердянськ, Енергодар і Токмак) та 9 міст районного значення (Василівка, Вільнянськ, Гуляйполе, Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ). Обласний центр, м. Запоріжжя, має районний поділ і включає 7 районів. Всього в області 14 міст, 22 селища міського типу, 914 сільських населених пунктів, з них 44 селища і 870 сіл.

Виконавчу владу в регіоні здійснюють Запорізька обласна державна адміністрація та 20 районних державних адміністрацій.

Місцеве самоврядування області представляють Запорізька обласна рада. 20 районних рад, 14 міських рад, 22 селищні ради і 263 сільські ради

4,4(7 оценок)
Ответ:
gasersazru
gasersazru
09.06.2022

Власне висловлювання «Яку людину можна вважати успішною»

Щоб зрозуміти, як стати успішною людиною, необхідно спочатку визначитися, що є успіх для людини. Як на мене, успіх – це коли докладені людиною зусилля в якійсь сфері життя приносять позитивний результат та моральне задоволення. Своїх перших успіхів ми досягаємо ще малечею. Безпомічні немовлята з часом роблять свої перші кроки та промовляють перші складні речення. Потім дитина дорослішає та вміє все більше речей робити самостійно, і це – її успіх, закладений природою. А от у більш дорослому віці наша успішність вже залежить від нас самих, від наших мрій та бажання працювати. І важливо, щоб ці мрії були варті тих сил, що ми витрачаємо на їхнє здійснення.

Зараз успішною вважається людина яка є популярною, гарною на зовнішність, багато мандрує, має гроші, можливості, шанувальників, купу друзів, розваги та активно цим користується, виставляючи на показ у соціальних мережах. Більшість підлітків мріють саме про таку успішність. Покоління моїх батьків вважало показником успішності людини гарне власне житло, автомобіль, міцний шлюб, гарну освіту, стабільну добре оплачувану роботу. Ще раніше у поняття успішності вкладалося якесь відмінне значення. Тобто поняття успіху змінюється в залежності від соціальних умов.

Та як показав досвід людей, яких вважали або вважають успішними, зовнішня успішність не завжди робить їх щасливими. А ще успіх у чомусь одному – кар’єрі чи творчості – не гарантує успіху в особистому житті. А скільки людей у гонитві за тим, щоб відповідати суспільним стандартам успішності, втрачали свої справжні таланти, бажання та мрії. Скільки творчих людей зрікалися своїх захоплень заради високої зарплати на немилій роботі, скільки людей обрали супутників життя не за внутрішніми відчуттями, а через їхні гроші або високий соціальний статус!

Отже, з усього вищезазначеного можу зробити висновок для себе – успішність людини може виміряти лише сама людина. Те, наскільки вона задоволена своїм життям, і є її успіх. Лише сама людина знає, чого вона хоче, що вона для цього зробила й що врешті отримала. Справжня успішність людини – це вміння прислухатися до себе та вміти протистояти чужій думці та моді, коли вони нав’язують помилковий шлях

4,5(36 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ