М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Які засоби виразності використовували у німому кіно​

👇
Ответ:
сабо3
сабо3
30.05.2022

Специфічною особливістю німих фільмів є використання титрів (інтертитрів) — текстових вставок, які давали пояснення по сюжету, відтворювали репліки персонажів або навіть коментували те, що відбувається для аудиторії. Титри з'явилися в кіно не відразу, і їхня функція з часом істотно змінювалася. Вони використовувалися як заголовки монтажних частин, як заміна звукової мови, як засіб викладу сюжету і зв'язування окремих сюжетних фрагментів і так далі. Спочатку фільми продавалися для прокату без вмонтованих титрів — прокатник отримував тільки текст, який міг надрукувати і вставити у фільм на свій розсуд (наприклад, перекласти титри на іншу мову), на плівці у цьому випадку початок титру позначався косим хрестом із номером титру. На початку XX століття існували титрувальні майстерні, які виконували для прокатників виготовлення монтажних фрагментів з інтертитрами. З часом титри були осмислені як естетично важлива частина фільму, вони спеціально оформлялися й організовувалися з іншим матеріалом. Крім того, титри часто тонувалися кольором.

У процесі розширення художніх засобів німого кіно з'явилася також можливість створювати повнометражні фільми без інтертитрів; це було характерно насамперед для німецької «камерної драми», найбільш важливим прикладом якої є фільм Мурнау «Остання людина» (1924).

Образотворчі і художні можливості німого кіно були надзвичайно високі. Виробився абсолютно особливий неповторний стиль спілкування з глядачем за до міміки і жестів. Виразність рухів деяких акторів німого кіно навряд чи може бути перевершена навіть у сучасному звуковому кіно. Крім того, кіносеанси на початку XX століття не були повністю беззвучні — зазвичай показ кіно мав музичний супровід на фортепіано. Професія піаніста в кінотеатрі називалася «тапер». Багато мелодій з репертуару таперів того часу дійшли і до нас.

Тим не менш, досить поширена помилка, що німі фільми були примітивні. Причиною розповсюдження цієї омани у середині XX століття називають те, що німі фільми часто тоді демонструвалися на підвищеній швидкості (наприклад, фільми, зняті із швидкістю 16 кадрів на секунду, показувалися на швидкості 24 кадри на секунду), і те, що більшість збережених німих фільмів виявилися у технічно поганому стані.

У студії «Гомон» вже починаючи з 1902 року безперервно експериментували у сфері створення звукового кіно. Проблема синхронізації зображення та голосу вирішувалася шляхом з'єднання на одній осі спочатку кінопроектора і фонографа, а потім грамофона. Цим же шляхом у своїх пошуках просувався Чарльз Урбан. Однак складність створених апаратів обмежувала сферу їхнього практичного застосування.

Звук став супроводжувати кінопокази лише в другій половині 1920-тих років, коли в США, Німеччині та СРСР були створені придатні для широкого використання системи звукового супроводу фільмів. Першим звуковим фільмом, що вийшов у широкий прокат, стала американська кінокартина «Співак джазу» (The Jazz Singer, 1927), однак переважаюче виробництво німих фільмів продовжувалося ще як мінімум рік, звукові фільми почали переважати на екранах США лише з 1929 року.

Объяснение: це загальні особлівості німого кіно, гадаю що ви зможете тут знайти потрібну інфу)

4,4(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pavlovaanastasia30
pavlovaanastasia30
30.05.2022

мотороллерлер мен сені гана жаксы және ғылым министрлігі мемлекеттік сатып алу мемлекеттік сатып алу туралы нормативтік құқықтық база мемлекеттік сатып алу туралы нормативтік құқықтық база мемлекеттік органның құрылуы туралы тарихи анықтама азаматтарды қабылдау кестесі әкімдік ауданның атқарушы билігінің құрылымы сыбайлас жемқорлықпен күрес туралы нормативтік құқықтық қазақстан республикасының мемлекеттік сатып алу туралы нормативтік құқықтық актілер қазақстан республикасының конституциясы сот істерінің

4,7(99 оценок)
Ответ:
asura3
asura3
30.05.2022

Объяснение:

Взаимопонимание приводит к созданию комфорта в доме. Радость, горе, проблемы разрешаются и переживаются легче, если все члены семьи проникли ситуацией.

Общие цели позволяют достичь успеха не одному члену, а каждому представителю. Цель выбирается всеми после обсуждения, появляется объединяющее начало. Цель достигается быстрее, когда действуют сообща.

Любовь между родителями и детьми исключить конфликты, уменьшить споры. Близкие понимают, что их любят. Поступки оцениваются совершенно по-другому, когда в основе настоящая любовь и забота.

Следует учиться общаться с родителями. Как бы сложно ни складывались взаимоотношения, без них семья может ра образуется конфликт поколений, из которого с возрастом в выходить.

Подробнее: https://obrazovaka.ru/obschestvoznanie/pravila-obscheniya-s-roditelyami-6-klass.html

4,6(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ